Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a stabilabb, jobb...

Melyik a stabilabb, jobb gyorsabb defy rom? Cm7/wajkiui/wiui/miui/2.2cee?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
CM7 vagy MIUI. Én a CM7-et preferálom.
2012. febr. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

bár a froyo-t (a 2.2-t) mondják a legstabilabb ROM-nak, mégis jó pár user-nek sikerült azt is kifektetnie...nekem is összejött :) De mindent egybe véve, megbízható a mindennapokban jól használható az átlag-user számára, aki pontosan arra használja, amit a gyártó kínál neki...(véleményem szerint) marha lassan nyújtja azt amit tud már a többihez viszonyítva)


a WajkIUI (WIUI) egy jó ROM: újszerű elgondolásokat tartalmaz, ami a MIUI alapjain nyugszik. Az igazsághoz viszont az is hozzátartozik, h van benne pár bug is, mellyel, ha együtt tudsz élni, a továbbiakban is ennek a magyar fejlesztőnek a munkáit fogod keresni...Nekem anno a hőskorban, amikor Wajk elkezdte a fejlesztéseit FC-zett minduntalan a droid, így később már fenntartásokkal fogadtam a kiadott munkáit... Ezzel a ROM-mal nekem nem volt soha sem szerencsém, viszont tudok azonosulni az elgondolásaival...kár, h az én gépem nem szereti...


A CyanogenMod a gyorsaság bajnoka. Volt idő, amikor elvakultan, a mesterséges teszteknek éltem, simán elnézve neki a napi használati hiányosságokat (pl. fingom nem volt, épp hány kB/perc/sms van még hátra a havi keretemből, vagy hogy a t*k*mbe szívja le olyan gyorsan az akksit ennek használatával, stb.) amit a mai eszemmel nem is értem, hogyan tudtam elfogadni..


Miután lenyugodtam és valóban HASZNÁLNI is akartam a mindennapok szürke tengerében az okostelómat, döntöttem a MIUI mellett. Nem bántam +, bár hozzá kell tennem, jócskán kibeleztem (kiszedtem belőle, ami nekem nem kellett, ellenben belepakoltam azt, amit hiányoltam) nem tetszett neki: volt pár hotboot itt is, de miután pár hónapja "lenyelte" azóta egyetlen frissítésemnél sem panaszkodott, arra, h más böngészőt, tárcsázót, vagy sms-küldőt használok.


Remélem, tudtam segíteni

2012. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!