Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Ace vagy Sony Ericsson...

Galaxy Ace vagy Sony Ericsson Live With Walkman?

Figyelt kérdés
Melyikkel járnék jobban? Nem vagyok egy kocka típus mert eddig inkább csak telefonálásra, sms, fotó, meg wapozásra használtam a telómat. A régi telómnak betört a kijelzője és venni akarok egy újat.

2012. febr. 21. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha venni akarsz akkor ne ezeket. Sony Ericsson Xperia Ray és Neo jobban megéri a pénzét.
2012. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Live. Az Ace borzalmasan rossz készülék, túlárazott, elavult. Kiszúrják az ember szemét a nagy kijelzővel és a 800MHz-es procival, persze azt már elfelejtik odaírni, hogy a kijelző a legolcsóbb TFT panel, kegyetlenül alacsony felbontással, a proci pedig régi őskövület. A két készülék nem egy kategóriába sorolandó...
2012. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát azért én nem nevezném azt nagy kijelzőnek :) Az ma már 4,3 inchnél kezdődik
2012. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Live jobb, de nem éri meg. 10 ezerrel olcsóbban ott az Xperia Mini, ugyanazt tudja, drágábban pedig a már említett Ray és Neo.
2012. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Az ACE nálam hibátlanul működik. ÉS még szép is.
2012. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hibátlan, de attól még elavultnak számít...
2012. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Haverom vett Sony LIVE-ot 36.000-ért, nekem meg ace van, ami 50.000 volt. Az árát én is sokallom kicsit, főleg hogy 278 MB RAM van benne. Ha hardvert nézzük, mindenképp a Sony Ericsson, attól függ mire használod. Mikor mobilt vettem láttam olcsóbb sony-t, de nem tetszik a sonys menü, meg a kezelése se, szerintem Ace-nek egyszerű, jó menüje van, de mondom izlés kérdés, én pl nem nagyon játszok mobilon, szóval amire használom megfelel.
2012. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Mikor mobilt vettem láttam olcsóbb sony-t, de nem tetszik a sonys menü, meg a kezelése se, szerintem Ace-nek egyszerű, jó menüje van, de mondom izlés kérdés, én pl nem nagyon játszok mobilon, szóval amire használom megfelel."


Ez elég vicces amit írsz. Bármire le lehet cserélni ezt a menüt a marketről, ha nem tetszik. Van kb. 100 féle launcher a marketen, akár még 3d-s is, pl. az spb shell.

Emiatt gyengébb telefont venni...

2012. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

05-10 12:20

Nem csak emiatt vettem, maga az egész telefon, a kinézete is jobban tetszett, lehet sokan azt mondják nem érte meg, de nekem most az, hogy 1,0 Ghz-es procija van, nem sokat számít, ez is nagyon gyors :)

2012. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja hát ha a kinézet az elsődleges...


Fele áron van ugyanilyen tudású teló, mint az ace (alcatel ot 990).

Ugyanannyiért pedig messze nagyobb tudádú (alcatel ot 995).

2012. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!