Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor, okostarifa díjcsomago...

Telenor, okostarifa díjcsomagok. Azt mondják, hogy korlátlan a böngészés, a facebook, az e-mail. Ez azt jelenti, hogy ingyenes is, vagy az adatforgalom után kell fizetni?

Figyelt kérdés
Pl. ennek az oldalnak a látogatása ingyenes?
2012. febr. 22. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A telenor okostarifáiban van egy leforgalmazható alap net mennyiség.
2012. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Valóban van egy alap adatforgalom mennyiség, de az csak a médiára vonatkozik, tehát képek nézegetése, youtubozás (videó, zene) stb.

A böngészés, tehát oldalak nézegetése korlátlan (ez az oldalé is értelemszerűen), ahogy a fb-ozás és az emailírás is!

Nekem a legkisebb, okostarifa 90-es van, naponta 4-5 órát netezek, emailezek, fb-ozok telefonon és eddig még sosem jött az sms, hogy felhasználtam volna az összes keretem, bár az tény, hogy képeket csak fb-on nyitok meg és youtubozni egyáltalán nem szoktam mobilnettel.

A másik, hogy ha el is használod a multimédia kereted, akkor sincs túlforgalmazási díj, tehát nem kell egy forinttal sem többet fizetned, csak belassítják valamilyen szinten a netet!

Remélem tudtam segíteni :)

2012. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

utolsó válaszolónak én okos 180 at használok és megkérdeztem a telenor üzletben hogy mi lesz ha elfogy a(az) 180mb multimédia keret?

válasz: SEMMI CSAK LASSÍTJÁK AZ INTERNETSZOLGÁLTATÁST SZÁMLAZÁRÁSIG.

én egésznap nyomom telón a neten szinte csak azon vagyok és a számlán 4,13GB mennyiséget használtam fel és 5000ft volt akkor is.

2012. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

2. válaszoló vagyok, 3. válaszoló nekem írt.

Ha elolvasod a válaszom még egyszer, akkor megtalálod benne, hogy ugyanazt írtad le, amit én is :) (nincs túlforgalmazási díj, csak belassítják a netet)

2012. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!