Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legmegbízhatóbb PDA...

Melyik a legmegbízhatóbb PDA jelenleg a piacon?

Figyelt kérdés

Csak érdekelnének a tapasztalatok. Kinek milyen PDA-s tapasztalatai vannak. Eddig egy HTC HD2 esem volt összesen de már megint úgy néz ki szervizbe kell küldenem.


Kíváncsi lennék kinek milyen PDA-ja volt/van már és milyen sokáig nyúzta. Hogy bírta a strapát. Melyik a legmegbízhatóbb?



2012. febr. 23. 00:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Látod, már meg is válaszoltad a kérdésed. Semmilyet nem érdemes venni, mert mindegyiket eldobhatod fél év alatt. Ezeket erre csinálják, használod egy fél évet és utána megadja magát, és azért csinálják direkt így, hogy fél évenként vegyél egy másikat. Minden a pénzről szól.
2012. febr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Új pda-t találni manapság eléggé "kihívás napja" ötlet :) Használtban a htc-re szavazok. Nemrég vettem meg a 3. Htc pda-mat, összesen 18 évesek, és remekül működnek :) A Hd2 csúcsmodell volt, de a fórumok szerint háklis előkelőség.
2012. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm a tartalmas hozzászólást.


Másodiknak. No igen. Én is csak jókat hallottam a HD2-ről amíg nem kezdtem el használni. Lehet rossz lóra tettem. Elég kényes.

A Motorola Defyn gondolkodtam már egy ideje de nagyon kicsinek tűnik a HD2 után. Hasonló méretekben lenne jó valami :D


Gondolkodtam még azon is hogy hagyom ezt a PDA vonalat a csudába. Telfonálni úgyis a régi nokiámat használom még mindig, a PDA pedig ilyen zsebinternet/naptár/térkép funkciókkal megy. Szóval inkább lehet egy olcsóbb tablet után nézek... Na de ha valakinek van tapasztalata szívesen meghallgatom :)

2012. febr. 24. 15:04
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Te kérdezted, hogy melyik a a legmegbízhatóbb PDA jelenleg a piacon...én meg csak jószándékkal válaszoltam, hogy ilyen nincs, nincs megbízható pda mert egyik sem az, ezt direkt így csinálják. De ha köntörfalazni akarsz akkor csak kergesd tovább ezt a tévhitet.
2012. febr. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 YourDestiny ***** válasza:
Én eddig a HTC-ben nem csalódtam. Több is van az ismerettségi körömben, többek között nekem is HTC-m van, lassan egy éve. Eddig még nem volt fagyás, mégcsak komolyabb lassulákokra sem figyeltem fel. A HTC belopta magát a szívembe.
2012. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy évig lehet hogy nem, aztán fél év múlva majd kezdődik, ne aggódj. Nem lesz az örök életű ne azt hidd, csak mert egy éve bírja. Ismerősöm 9 éves Nokiája még mindig üzemel, na az az igazi telefon.
2012. febr. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Miért érzel késztetést arra, hogy ide írj értelmetlen dolgokat?
2012. febr. 27. 11:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Feltettél egy kérdést ami már magában egy elég érdekes kérdés, ugyanis ilyen nincs, hogy legmegbízhatóbb PDA, mert nem csinálnak megbízhatót, semmiből sem. Nem tudom hogy ebben mit nem lehet érteni, vagy csak ennyire értetlen vagy. Úgy kellett volna kérdezni, hogy melyik bírja fél évnél tovább. Nos, valamelyik biztos bírja, talán 3/4 évig is. Fél év, 3/4 év, mindegy, nem? Vagy nem ez a lényeg, hogy minél tovább bírja? A kérdésed az értelmetlen, nem az én válaszom.
2012. febr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Öcsém, neked valami pda komplexusod lehet. Biztos pda-val vertek gyerekkorodban. Szeretnél róla beszélni?
2012. febr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönjük ismét a hasznos hozzászólást.


Amennyiben minden PDA csak egy-két hetet bír ki, akkor is van közöttük olyan, ami jobban kiállja ezt az időt, mint a társai. A nokia telefon pedig fogalmam sincs, hogy kapcsolódik ide. Nekem pedig van egy Grundig televízióm, ami már 16 éve megy gond nélkül. Na az egy TV!


Már az első válaszodból világos volt, hogy letojod magasról a témát. Ha van is, vagy volt, PDA-d a tapasztalataid a márkáról és a hozzá kapcsolódó szolgáltatásokról, inkább megtartod magadnak. Nem értem miért kell ezt feszegetni. Nincs jobb dolgod, mint nem neked feltett kérdésekre válaszolgatni?

2012. febr. 29. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!