Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » üdv! Van valakinek ötlete...

üdv! Van valakinek ötlete hogy tudhatnám meg egy telefonszámról h ki az illető vagy helymeghatározás alapján akár?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 22:28
 1/9 anonim válasza:
Beütöd a tudakozóba, vagy felhívod, hogy Kis Pista vagy a XYZ cégtől, aztán vársz, hátha ő is bemutatkozik. Elmondod, hogy a Józsit keresed, ő meg megmondja, hogy ő Béla.
2012. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már probáltam : tudakozo nem tudja mert valami titkosított szám,amugy meg nem szol bele.hallom h ott van de nem szolal meg...létezik olyan h valaki vásárol személyi nélkül sim kártyát?nem létezik valami szoftver amivel lenyomozhato?vagy ez felejtő?
2012. febr. 23. 22:41
 3/9 anonim válasza:
Google-ban is rá lehet még keresni, hátha hirdet valamit valahol, meg közösségi portálokon. Személyi nélkül manapság nem hiszem, hogy lehetne SIM-et vásárolni, de sokaknak nem a saját nevén van a telefonja. Szóval még ha vannak is kapcsolataid a szolgáltatónál, akkor sem biztos, hogy ez alapján ki tudnád deríteni, hogy ki használja. Szoftverek szerintem felejtősek...
2012. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha zaklat, akkor a rendőrségnél ismeretlen tettes ellen tudsz feljelentést tenni. Ők hivatalos úton kikérhetik a szolgáltatótól az adatokat és szerintem tudnak helymeghatározást is végezni, habár a toronyinformációk elég pontatlanok.
2012. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
cellaadatok alapján 5-10 m es pontossággal simán megmondják hol van a készülék...nekem az bőven elég lenne...rendőrséget még nem vonnám bele,max végső megoldásként...inkább én oldanám meg az ügyet....
2012. febr. 23. 23:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Rendőr nélkül nem fog menni. Ha lenne akármi egyszerű mód rá, hogy bárkit kövess, az a kevés személyi szabadság is eltűnne ami most van. Ha zaklat jelentsd fel, mondd el, hogy csak kussol a telefonba, nyilván őt sem ugy fogják kezelni mintha hörögne a telefonba, hogy kinyír. Ha megsajnáltad visszavonod a feljelentést, asszem ilyenkor fizetni kell valami díjat.
2012. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen igazad van ez lenne a legegyszerűbb ha már ennyire tudni akarom ki az...mindenesetre biztos vagyok benne ,hogy vannak akár "polgári" kézben is olyan eszközök amivel méter pontosan be lehet valakit mérni akár cella akár gps alapján
2012. febr. 23. 23:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendőrrel se fog menni, magasról leszarják sajnos. Még autólopáskor se képesek a térfigyelő kamerák képeit kikérni, nemhogy egy szórakozó kölyök miatt cellainfókat... Legfeljebb röhögnek rajtad egyet, hogy ezért bementél. Vegyél egy új sim kártyát.
2012. febr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!