Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért bolondult meg a telefono...

Miért bolondult meg a telefonom? SOS

Figyelt kérdés

ZTE Blade 2.2 Froyo. Hivatalos.

Pár napja ráraktam a GTA -t, aminek a fájljait 30 percig töltögette, de végül letöröltem mert nagyon nagyon szaggatott. Azóta folyamatosan cseszeget a telefon, meg össze-vissza kavarja a belső memóriát. Eddig átlagosan mindig volt kb. 25-30 MB szabad helyem, de ez ironikusan napról napra csökkent és most ebben a pillanatban 1 MB (!!!) van. Nemcsak hogy nem tudok telepíteni rá semmit, hanem sokszor még az üzeneteket sem tudja fogadni, annyira nincs helye. Mit tegyek? Eddig nem csinált ilyesmit. (Ja és az App2SD szerint csak 12 MB program van a telefonmemórián, az meg ugye bőven belefér. Fájlkezelő szerint sincs semmi a tel. memón)


2012. febr. 23. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyaluld le a gyári romot és tegyél fel Cyanogent.
2012. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az appot lehet, hogy letörölted, de a letöltött fájlokat külön kell törölni a kártyáról.
2012. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De attól hogy rajta vannak , nem kéne a memóriának ugrálnia, hanem fixen mondjuk 20mb-en kéne lennie.
2012. febr. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, épp takarítottam az SD kártyát amikor megláttam egy Wallpapers mappát. Nem volt ismerős, ezért letöröltem. Namost úgy képzeljétek el, hogy fél órán át törölte, és a memória gond megszűnt. Nem értem. :O Ha az SDről töröltem, az miért volt hatással a telefon belső memóriájára?


(Amúgy csak zárójelben: nem tudjátok véletlenül, hogy milyen veszélyekkel jár a ZTE Blade rootolása? Elvesznek az adataim? Garanciával gond lesz? Pigfish szerint Gen2 a telóm)

2012. febr. 26. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Rootolástól nem veszik el semmi. Romcserétől igen.
2012. febr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!