Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma este véletlenül ráment a...

Ma este véletlenül ráment a telefonomra a víz és elkezdtem kiszárítani kivetem mindent (aksi, memokártya, sim-kártya) bekapocsol de mindig újra indul és pedig vízálló telefonom van valaki segítene?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

"Ma este" "bekapcsol"


Nem tudom mennyire ment rá a víz illetve bele, de nem szabad bekapcsolni, várni kell és hagyni száradni 1-2 napot.

Utána próbálkozhatsz.

2012. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi de nem bekapcsolgatam hanem magától kapcsolódik be
2012. febr. 23. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy kapcsol be, ha kiveszed az akksit?
2012. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vedd ki belőle az akksit és ne használd 1-2 napig. Nem fog bekapcsolni sem, hidd el. Ha mégis akkor viszont k*rva sokért lehet eladni, mert akksi nélkül működő mobilt még nem láttam.
2012. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedd ki az aksit, a készüléket tedd bele legalább fél napra egy zacskó rizsbe és zárd be a zacskót hermetikusan.
2012. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ez történt a mobilommal és 2-3 napig hagytam hogy száradjon és túlélte semmi baja sincs!
2012. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!