Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 12...

Milyen telefont vegyek 12 éves lányomnak? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Tehát most 12 éves a lányom. Szeretne egy új telefont és én támogatom az ötletét.Most jelenleg egy Samsung Corby tulajdonosa.Mondta,hogy szeretné,ha wifi-s lenne.Mondtam rendben,de akkor arra a telefonra nagyon kell vigyáznia,mert nem kap egy darabig másikat.Megígérte.Milyen telefon lenne jó neki ?
2012. febr. 24. 15:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat !Azt mondta,hogy nagyon tetszik neki az Xperia x8.De azt mondta,hogy Ő hallott róla,hogy esetleg rózsaszínben van.Én nem értek az ilyen telefonokhoz,úgyhogy meg szeretném kérdezni,hogy Xperia x8 van-e rózsaszínben?Árkategória majdnem mindegy.
2012. febr. 24. 17:02
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát én úgy tudom, hogy a mini csak úgy van rózsaszínben, ha megveszed és veszel rá pár ezerért egy rózsaszín hátlapot.Amúgy ha az árkategória mindegy, akkor ne vegyél minit, mert szerintem túl kicsi a képernyője.Még a 30.000 Forintos ZTE Bladem mellett is játéktelefonnak tűnik.Viszont a Galaxy Ace egy elég jó válsztás, csak az a kérdés, hogy tetszik-e a lányodnak+még annyi, hogy neke. elég alacson a felbontása, de lehet hogy csak azért, mert a 800x480-hoz vagy szokva, nem 320x480-hoz..Aztán egy kicsivel feljebb( mind árban, mind minőségileg) ott van a Samsung Galaxy S is, az viszont szép nagy (talán már tulságosan is).Viszont ezzel kapcsolatban hallottam osztálytársamtól, hogy néha összeomlik a rendszer és újraindul.Vagy jóval efölött még ott az iPhone 4 vagy 4S, de inkább 4.Na ez már minőség a javábol, mind hardveresen, szoftveresen, mind fizikailag.
2012. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha az árkategória majdnem mindegy akkor pláne Xperia mini, az pont az az ár, ha kislánynak veszel telefont, aminél többet nem szabad, kevesebbet pedig nem érdemes költeni. Pofára nagyon hajaz az X8-ra, viszont egy fényévvel jobb annál, de csak picit drágább. Bordó, sötétkék, fekete, fehér színben van (illetve előbbi kettő az csak rárakható hátlap formájában).

Hardveresen nagyon jó, gondolom kisgyereknek főleg játékra kell, mindent akadásmentesen visz, és a választék is bőségesebb mint X8-ra. Gyereknél szerintem szintén fontos, hogy karcálló kijelzővel rendelkezik.

Amit viszont okostelefonokról tudni kell: Hamar merülnek! Ez azt jelenti, hogy napi töltés erősen ajánlott.


U.i.: utánanéztem X8 csak feketében és fehérben kapható a szolgáltatóknál. Máshol persze előfordulhat, hogy van rózsaszín.

2012. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Az Ace-t kerüld, túlárazott, és nagyon gyenge, tré a kijelzője, szoftveresen már le van maradva. Meg eleve a Samsungot S2-ig felejtsd el, kislánynak még azt is. Egy akkora telefont egy felnőtt férfinak is nehéz fogni, nem hogy egy gyereknek.

iPhonet pláne nem vennék neki, majd 200000 forint és törik mint a ropi. Arról nem is beszélve, hogyha valami rosszarcú meglátja nála az utcán kikapja a kezéből, és röhögve elviszi. Vagy ellopják a suliban, másik remek letőség ugye?

Ezért mondom, hogy ennél többet NEM SZABAD egy kisgyerek telefonjára költeni. Viszont az nem azt jelenti, hogy a minőséget nem érdemli meg.

2012. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


elvileg van rózsaszín, ami így néz ki, de lehet, hogy másik hátlapot tettek rá.

2012. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát édes lányomnak nagyon megtetszett az az x8 amit az utolsó válaszadó írt,de hálásan köszönöm a többieknek is a válaszát,még nem döntöttünk.:)
2012. febr. 24. 19:31
 17/17 janicsuhran válasza:
51%

Vegyél neki egy LG l7-et, 2 SIM kártyás, elég jóminőségű viszonylag erős telefon szoftveresen is. Nekem nagyon tetszik, bár az ára 47.000 FT de szerintem ha a pénz nemszámít akkor ezzel a telóval ellesz egy pár évig.


[link]

[link]

2014. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!