Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy W vs. SE...

Samsung Galaxy W vs. SE Xperia Neo V?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket.

A W külsőre jobban tetszik, tetszik a TouchWiz is.

A Neo V-ben a Sony-s Launcher nem annyira tetszik(,mint a Samsung, de nincs vele semmi bajom.)Az vonzó még benne, hogy lesz rá ICS.

Ti melyiket ajánljátok?

Mindkettő tetszik és nem tudok dönteni, kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is.De légyszi indokoljatok is, ne csak azt írjátok, hogy melyik tetszik jobban.

Átlagos használatra kéne:játékok(AngryB, meg ilyen szintűek, semmi komoly), meg wifi-re, filmnézésre, rádiózásra, zenere, néha fényképezésre, videózásra,

menőzésre(na ez nem komoly).


W-re lesz ICS?

Milyen előnyei vannak az ICS-nek?


2012. febr. 24. 22:07
 1/2 anonim válasza:

Nekem Galaxy W-m van és teljesen megvagyok vele elégedve. 74 ezerért vettem a mobilprofi.hu-n, függetlenül. Másnapra már kopogott a futár vele. A Neo V-ről nem tudok pontani sok mindent, csak annyit hogy nekem nem jön be a formavilága. A számok azt mutatják, hogy a Galaxy W az jobb: [link]


Persze, ezek csak adatok, azonban telót így nem lehet megítélni. A képernyője mintha a Neo V-nek jobb lenne, viszont a W-nek az akksija tovább bírja, és bizony az órajele is nagyobb. A nagy hátránya a W-nek az hogy eddig úgy tűnik, hogy nem lesz rá ICS. Én nem is bánom ezt, mert biztos kell egy kis idő míg a fejlesztők rá állnak az ICS-re, szóval szerintem nem kell annyira erőltetni ezt a dolgot. W-ről még annyit, hogy sokak szerint csúnya és műanyag hatású a telefon...eleinte én is ezt gondoltam de most hogy már megvan, szerintem nem is ronda, sőt!!! Én bátran ajánlom, mivel árához képest korrekt.

2012. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden nap megkérdezi valaki. Neo.


A W csak papíron jobb, a Samsung gyenge gyári romja agyoncsapja az egészet, botrányos a memóriakezelése. Emellett nem megbízható, az egyik telenorban kiállított darab pár hét alatt megadta magát.

A launchert le tudod cserélni.

2012. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!