Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S -em van. Szeretnék...

IPhone 4S -em van. Szeretnék venni mellé egy iPad 2-t, hogy könnyebben tudjak internetezni vele és videókat nézni, mert nagyobb a képernyője. Szerintetek érdemes vennem egy iPad 2-t?

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
ÉN pont ezért vettem egy Galaxy NOTE-t. Volt Galaxy S-em , és Galaxy TAB-om. De kettő együtt hogy néz már ki ? Így mikor megjelent a Galaxy NOTE , mind két régi készülékemet eladtam és megvettem a NOTE-ot. Azóta is boldog tulajdonosa vagy :)
2012. febr. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én vettem az i4 mellé ipad2-t, gondolván, ha megbánom, árában el tudom adni. Ezt a választ ipad2-ről írom, tehát nem bántam meg:) Annyi, hogy mostanában ritkábban veszem elő a laptopom.
2012. febr. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg az Ipad 3-at, a 2048x1536-os felbontás kicsit jó lesz.
2012. febr. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az ipad 3 mikor jön ki?
2012. febr. 25. 08:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg március közepén.
2012. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha minden igaz március 7.
2012. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nekem van egy iphone-om és egy ipad2-m.

mindkettő nagyon jó. viszont amióta van ipad-om, az iphone-t alig használom. A két eszköz nagyjából tök ugyanazt tudja, gyakran érzem azt hogy az egyik felesleges. viszont ha van költenivaló pénzed akkor vegyél, ha ki vagy számolva akkor nem javaslom!

2012. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!