Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Arc...

Sony Ericsson Xperia Arc LT15i Villog a kijelző, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A fent említett telefonnal az a gondom, hogy miután lezárt a telefon akár automatikusan akár manuálisan egy idő után a kijelző világítás magától ki- és be kapcsol amivel nem tudok semmit kezdeni. Már leformáztam az SD kártyát, újraindítottam a telefont de nem akar megszűnni.


Eléggé idegesítő és ezmellett az aksit is tönkrevágja. Ha valakinek volt már ilyen gondja és talált rá megoldást kérem segítsen.


Köszönöm.


2012. febr. 26. 10:09
 1/5 anonim válasza:

Szia!


nekem a zte skate csinálja ezt, nemértem hogy miért, feltettem a go launcher exe-t és azután kezdte ezt csinálni, leformáztam és utána helyre jött. aztán kicserélték a telefont és arra is feltettem ugyanaz jött elő, de mostmár a formázásra sem jön helyre :S szóval jólenne ha valaki megmondaná mi a probléma

2012. ápr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem ma kezdte el.. nem tudom mi lehet a baja.. de én nem tettem rá a go launcher exe-t..

Jövőhéten viszem is szervízbe.. mert ez így nem pálya.. pár hónapos teló...

2012. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem a defy-m csinálja ezt. Nem értem miért :/ Ha rájött valaki ossza meg velem :)
2012. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem az Xperia S-em :(
2012. okt. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálam a problémát egy zseblámpa program generálta Motorola Defy-n. Azt letörültem azóta semmi hiba. Ha biztosra akartok menni akkor Factory Data Reset-et javasolok.
2012. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!