Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek nem parasztvakítás...

Szerintetek nem parasztvakítás az érintőképernyős mobil?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Parasztvakítás?
2012. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, sokkal jobban használható mint a gombos mobil. Azokkal órákba telt leírni valamit. Sokkal kényelmesebb is, illetve mivel nincs billentyűzet ezért a kijelző mérete is nagyobb.
2012. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne az? Arra amire ki van találva tökéletes. Neteztem annó az e51 el, meg filmeztem is. Ég és föld, viszont azt meg kell mondani az jobban bírja a fizikai ráhatásokat. Szal szerintem jó dolog ez az érintőkijelzős téma, de vannak kivételek. Ilyen a bizonyos melók ahol sérülhet karcolódhat oda nem való. Stb stb. Net multimédia első osztály. Telefonálni is megteszi...
2012. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászóló, mindent leírtál, teljesen egyet értek.
2012. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kis mértékben az, ott vannak a blackberry, és a hasonló teljes qwerty-s telók(mint pl még a nokiának van). tehát maximum arra jó, hogy a gombok hiánya miatt megspórolnak egy csomó helyet, és így a multimédia, illetve netezés nagyobb kijelzőn élvezetesebb. irányítás az meg szubjektív, nekem iphone 4-em van, sokan mondják, azon a legjobb gépelni, szerintem nem, de nem vészes xD
2012. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem. Sokkal gyorsabb vele bármit is tudatni szövegesen a másikkal.


Arról nem is beszélve, hogy egy jó telefonnal tényleg a zsebedben van a világ.

2012. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!