Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC wildfire s telefonból a...

HTC wildfire s telefonból a már nem használt ikonokat hogyan lehet kitörölni a menüből?

Figyelt kérdés
Tehát feltettem a telefonomra pár programot/játékot, de nem tetszettek. Kitörölte őket rendesen az alkalmazásokból, már meg se lehet nyitni őket, de a menüben még mindig ott vannak az ikonjaik. Hogy tudom onnan is törölni őket?
2012. febr. 27. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Tartsd az ujadat hosszasa az ikonon aztán alul megjelenik egy olyan ,hogy kitörles.Húzd oda az ikont!
2012. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de ha rajta tartom az ujjam akkor kiteszi a 'főoldalra'.

ezek benne vannak a menüben és onnan szeretném kitörölni.

2012. febr. 27. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyomd meg a "menü" gombot, megjelenik 4 opció, ezek közül válaszd az "Alkalmazás eltávolítása"-t, megjelenik 1 lista, onnan kiválasztod amit ki szeretnél törölni, és megnyomod az "Eltávolítás" opciót!
2012. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Először menj a "Minden alkalmazás"-ba.
2012. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, el is távolítottam ami nem kellett ez sikerült már meg se lehet nyitni, de az ikonja maradt benne a telefonban/menüben. ezt nem értem hogy hogyan lehetne eltüntetni.
2012. febr. 27. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Nekem nem marad meg az ikon, ha kitörlöm az alkalmazást.
2012. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!