Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van érintős telefon 30 000ft...

Van érintős telefon 30 000ft körül? Ha nincs, milyen telefont kérjek? (nem lehet csúsztatható) 15éves lány

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Dominosan vagy előfizetéssel? Melyik mobilszolgáltatónál?
2012. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha okostelefon kell (androidos) akkor választ a sony ericsson xperia x8-at vagy ha jobbat akarsz kicsit drágábban (kb 35 000 ft-ért) akkor ajánlom a samsung galaxy mini-t!:)
2012. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Xperia mini-t 35k-ért már kapsz.
2012. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem nagyon értek a telefonokhoz. MI az android? amúgy kártyafüggetlen kellene, és olyan, amit napi 2x50 perc suliba utazás özben nem lopnak el de az osztálytársaim nem szólnak le miatta.
2012. febr. 27. 17:22
 5/7 anonim válasza:

A végét mi honnan tudjuk, hogy ki lopja el, és ki nem?

Ezt csak is te tudod szabályozni, hogy hova ülsz, figyelsz-e az ilyesmire. Az osztálytársaid meg nem lehetnek hűde nagy barátok, hogyha egy telefonért "leszolnak".

2012. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Android egy operációs rendszer.. van marketje ahonnan tudsz letölteni alkalmazásokat és játékokat sokat ingyen.. ezen kívül gyorsabb a wi-fi meg ilyenek..:) ja és egyik az előttem válaszolónak: nemhiszem hogy xperia mini-t kapsz 45k nál olcsóbban:D szerintem te az x10 minire gondoltál:D
2012. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Xperia minire gondoltam, T-mobile-nál már kapható 35-ért is, előfizetéssel. (mielőtt belém köttök, akkor még nem tudtam, hogy függetlenül kell)

Galaxy minit ne vegyél elég tré telefon, nagyon gyenge kijelzővel. X8, már egy fokkal jobb, de ha hozzá tudsz jutni függetlenül egy Alcatel One Touch 990-hez, az a befutó.

2012. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!