Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segitséget kérnék. Mi a baja?

Segitséget kérnék. Mi a baja?

Figyelt kérdés

A problémám h vmiért eltünt a készülékemröl a böngészö a naptár és a fényköpezö alkalmazás.mit tegyek? Másik fényképezö proginál csak sötét a kép.


Wayteq xTab-70

Android 2.3.4.


Köszi elöre is a segitséget


2012. febr. 27. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első amit tehetsz az az hogy Beállítások-személyes adatok-gyári alapbeállítások. Ha belemész leírja hogy miket töröl stb majd ha tudomásul vettedd akkor rámész a Telefon újraindítására és teszi a dolgát. Szerintem ezzel rendbe jön de ha nem akkor majd adom a kövi tippet.
2012. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Beállitásokban nincsen ilyen h személyes adatok :s

Bocsika béna vok...:s

2012. febr. 27. 18:11
 3/7 A kérdező kommentje:
oksa,megvan,sikeresen minden eltünt,és még a fényképező sem jött vissza:S
2012. febr. 27. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor rakj rá egy új android szoftvert:D de ha semmi akkor android forum.
2012. febr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

mivel két hete vettem,és kicsikét aggasztó volt ez a dolog,visszavittem a boltba.garancia.

amugy miután megcsináltam a visszaállítást,másnap be sem lehetett kapcsolni,kifagyott már az elején :S

2012. febr. 29. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes akkor annak nagyobb baja van. Gondoltam hogy ez nem oldja meg mivel ilyet nem kéne csinálnia akármilyen szoftver van. Majd írd le létszi hogy mi volt vele.
2012. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oksa,amint visszakapom leírom majd.pm-be elküldöm =)
2012. márc. 2. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!