Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy mezei felhasználó képes...

Egy mezei felhasználó képes egy telefonon android frissítésre?

Figyelt kérdés

Samsung a telefon, és van hozzá frissítés, ez biztos.

Nekem még nem volt eddig okostelefonom, ezért még nem mindennel vagyok teljesen tisztában, és néha olyanokat olvasok, amik elrettentenek. De ha utánaolvasok, meg tudom én is csinálni? Vagy ez egyáltalán nem is nagy cucc?

Most ezek alapján lehet, úgy tűnik, hogy nagyon hülye vagyok, és hát ehhez lehetséges is, mivel ilyet még nem csináltam. :)


2012. febr. 27. 21:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja amúgy eaz eredti telón 2.2 van és 2.3.3-ra frissíteném.
2012. febr. 27. 21:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Letöltöd a kiest, rádugod a telefont, csinálsz egy biztonsági mentést és rákattintasz a frissítésgombra

ja és kiszeded a memóriakártyát és a sim kártyát.

Nagyjából ennyi.

2012. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és a biztonsági mentést vissza kell tudni állítani, ami nekem komoly fejfájást okozott, és már nem is emlékszem, hogy sikerült végül, de az tuti, hogy én inkább nem frissítem többet:D
2012. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!