Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eten Glofiish M700 vagy Dual...

Eten Glofiish M700 vagy Dual Sim F8 (iphone klón)?

Figyelt kérdés
Kb egy árban tudnám szerezni mindkettőt. Két simes telefon kellene, de zenehallgatásra meg esetleg egykét videóra használnám. Az M700-ban van wifi gps bluetooth, az F8ban csak akkor van wifi és bluetooth, ha azt a fajtáját rendelem kicsivel többért. Előbbi windowsos és talán megbízhatóbb már akksi szempontból is. Szerintetek melyik legyen vagy Ti melyiket választanátok?
2012. febr. 27. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt Neked kell eldönteni, az M700 koros modell, bár tény, igazából nem tud kevesebbet, mint a maiak. A SEBESSÉGE ELÉG LEHET, HA NEM KÍVÁNSZ TŐLE TÚL SOKAT.

Mondom én, akinek volt X500+, X600 most is van M800..

2012. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem élet-halál kérdése a dualsim (és az?) akkor nekem meg se fordulna a fejembe hogy az m700 helyett egy ifon klónt vegyek. Használtam egy darabig m700-at, az eten-users.eu-n találtam hozzá olyan romot, amivel szarrá verte a hasonló hardveres Htc-met :)
2012. febr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyszer volt egy P910i-m és majdnem vettem helyette glofisht. Nem ismerem ezeket a modelleket, de "minősibbnek" és ugye megbízhatóbbnak tűnik (nyilván). Nem élet-halál kérdése a dual sim, csak nem szeretnék sok telefonnal járni és ezekmellett tudnék zenét hallgatni, lényegében erre kell. Az etent 10000-ért láttam (jó ár szerintetek, szép állapot..?) és a kínaiból is a posta miatt ennyiből jönnék ki kb. Mert amúgy lenne telefonom, nem azzal van a gond, csak 3 simmel rendelkezem és van egy droidos készülékem az egyik simhez, de a másik kettőt is életben kéne tartani, viszont nem akar sok telefonnal járni. Mert van 3100-as nokiám, ami megbízható, de csak telefonra meg sms-re jó. Szívesen leváltanám, de az értéke nem sok, illetve van pl egy blackberrym is még pont wifi nélküli, de szép állapotú, általában az általam használt készülékek jók. Az etent megvenném, de mivel nem kényszer az 'új' telefon és nem tudok megválni még egykettő másiktól, addig nincs felesleges pénzem. LEhet, hogy rosszul fogalmaztam, de remélem értitek. Köszönöm
2012. febr. 28. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Hátha a Glofiish és egy szar ifon klón között kell választani akkor ez nem kérdés.Az ipon klónokkal nem szabad foglalkozni csak hülye kis 10 éves vérpistikéket bolondítanak vele.
2012. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt egy-egy mobilarena teszt:

[link]

egy átlagos ifón klón: [link]

2012. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!