Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felraktam az Xperia Ray-re az...

Felraktam az Xperia Ray-re az IGO 8-at, de nem talál GPS jelet. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A program működik, a térképek is rendben vannak, de egyszerűen nem talál GPS jelet. Más térképes alkalmazásoknál egyből talált.
2012. febr. 29. 15:19
 1/6 A kérdező kommentje:
természetesen a GPS vétel be van kapcsolva a telefonon
2012. febr. 29. 15:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj ki a szabadba, a lakásodban nem kell navigálni..
2012. febr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
honnan veszed, hogy nem a szabadban próbáltam? ennyire azért értek hozzá...
2012. febr. 29. 15:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Most olvastam valami olyat, hogy létre kell hozni, vagy át kell írni a GPS.conf file-t. Melyik mappában kell, hogy legyen és mit kell, tartalmazzon a file?
2012. febr. 29. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:

"ennyire azért értek hozzá..."

Rendben, de ahogy itt elnéztem, 10-ből 7 mindenáron a karosszékéből akart navigálni.

Na, azt a bizonyos *.conf filet a sajátomban sehol se találom, aztán mégis navigál.

Még kotorászok..

2012. febr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
közben megtaláltam a választ és működik is: a telefon system/etc/ könyvtárában (nem az iGO-ban) van a gps.conf fájl és annak az első sorát kell átírni "NTP_SERVER=hu.pool.ntp"-re, így a "hazai" műholdakat keresi először
2012. márc. 1. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!