Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni ami megállja a helyét?

Figyelt kérdés
Érintőképernyős telefont szeretnék vásárolni az eddigi tönkrement. Ár/érték arány számomra fontos, bár nem tudok kiadni sem egy Nokia N9-re se egy X10-re. Tehát kérésem az lenne hogy tapasztalatokat, tippeket szeretnék kérni mi az ami érdemes. Android vagy Symbian?.. LG, SE, és Nokia szimpatizáns vagyok. Samsungot ne írjatok lécci :D.. és a galaxy sorozat is a sírba visz :D, előre is köszönöm.
2012. febr. 29. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
xperia mini, 40-ért a t-mobile webshop-ból.
2012. febr. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Android és SE főleg ha középkategóriából választas bár felsőbe is az 1ik legjobb
2012. márc. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az LG-t és a Nokiát felejtsd el, a Samsungért meg pacsi! :D


SE-t vegyél, 42-ért Xperia Mini, 62-ért Xperia Ray, amelyiket jobban preferálod.

2012. márc. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Milyen készüléked volt eddig, mire akarod használni és mennyire folytatsz vele aktív életet? (értsd féltened kell e a fizikai behatásoktól)
2012. márc. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát eddig több fajta is volt az utolsó volt egy LG (kicsit butább fajta) fizikai behatásoktól nem kell annyira félteni hogy egy Motorola Defy-t vegyek de azért legyen strapabíró, elég aktív életet élnék vele.. sokat telefonálok, fontos a jó média készség, és a megbízhatóság. Nokia C5-03-at néztem de ott egyértelműen a symbian a probléma tárgya.. Se X8-on vacilálok, vagy Lg Gt540-en. De ha van más ami szóba jöhet írjátok bátran : ) vevő vagyok a jó ötletekre.
2012. márc. 2. 15:42
 6/14 anonim ***** válasza:

Fenéket vacillálj az x8-on és az lg-n...


Xperia mini-t vegyél...

2012. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de az olyan pici :S.. irritál hogy nem nagy a kijelzője hanem csak olyan.. mini... :D
2012. márc. 2. 15:59
 8/14 anonim ***** válasza:

A Defy jó.

Vagy most 36 ezer a Live, vedd meg, amíg lehet.

2012. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A Defy plusszal egy erős telefonod is lesz a strapabíró ház mellett. A motorolák amúgy is egész szárnyra kaptak az elmúlt évben érdemes szétnézni náluk.


A symbianról nekem sincs jó véleményem. A Belle frissítés bár nagyo nsokat dobott rajta de ez még mindig az a frissítés, amit meg kellett volna lépni már évekkel ezelőtt (amúgy sem szeretem a Nokia hozzáállását a telefon szoftveréhez).

Az LG szerintem nem csinál jó telefonokat (különösebben szépeket sem) de ez persze ízlés kérdése. A SE háza táján viszont érdemes körülnézni, most, hogy Sony már csak lassan ki akarja szerintem pörgetni a megmaradt SE-ket. Csak kapja el az ember a pillanatot.

2012. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

xperia mini kijelzője miért is kicsi?


Ugyanúgy 3 coll, mint az x8 vagy az lg...

2012. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!