Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Androidos telefont vegyek?

Milyen Androidos telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Android operációs rendszerű mobiltelefont fogok vásárolni, leginkább Samsungot 40 000 max. 45 000 forintig. Hallottam a HTC és a ZTE készülékeiről is, de azokat nem ismerem, így nem akarom bevállalni. A Motorola Defy-ről keveset tudok. Eddig a SE Xperia Active tetszett, de negatív tényeket hallottam a SE készülékekről, így erről letettem. A Samsung Galaxy Ace-ről azt hallottam, hogy tudásához képest drága, valamint lassú is. Nokiát nem akarok, mert nem Androidos. Jelenlegi jelöltem a Samsung Galaxy W. Ezeken kívül még mit ajánlanátok? A fentiek közül melyik a legjobb telefon?
2012. febr. 29. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Milyen negatív tényeket hallottál, hogy a legjobbakat kizárod ebből az árkategóriában?
2012. febr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A HTC-t ne sorold egy kategóriába a ZTE-vel. Attól, hogy még nem ismered, attól még egy felsőkategóriás márka. A Sensation és a Desire nem véletlenül kerül 100e-Ftba. Annyiért gagyit nem kapsz. Persze előfizetéssel adnak egy rakás kedvezményt, de a Galaxy W-t is csak úgy kapod 47ezerért...

Én egszerettem a HTC Sense funkcióit, a harmadik (Huawei) telefonom csupasz Andriod kezelőfelülete egy rakás f*s és idegestő.

2012. febr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Oké, hogy nem hallottál a HTC-ről, de akkor nézz utána, és megtudod, hogy a Samsung csúcskészülékeivel versenyzik.

ZTE az más, eddig csak gyenge alsókategóriás telefonokat gyártott (bár most ő is meg akard erősödni), de HTC top5 márka, jobb, mint Samsung.

2012. febr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson Xperia Minit szerezz be, még a tmobilnál van belőle.
2012. febr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Eddig a SE Xperia Active tetszett, de negatív tényeket hallottam a SE készülékekről, így erről letettem. "


A 40-45 ezres kategóriában a legjobb a sony ericsson, nem tudom milyen negatív tényeket hallottál, de a 2011-es tipusokat éppenhogy dicsérik szinte mindenhol. Az xperia mini pl. különösen ajánlott plecsnit kapott a mobilarena tesztjén, ezt nem osztogatják arrafelé annyira bőkezűen.


A galaxy w az, meg nem ebben az árkategóriában van, max előfizetéssel.

2012. márc. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazából nem az Active-ról, hanem összességében a SE-ról hallottam egyet s mást ami elbizonytalanított, idézem: "Sony Ericssont én egyáltalán nem tanácsolok, hogy vásárolj mivel az Ericsson kivonult a mobilpiacról és ezzel a későbbiekben problémák lehetnek a javításnál ( nem egy félévre gondolok hanem hosszabb távon)." Ezért nem akarok SE-t venni.
2012. márc. 1. 15:06
 7/19 anonim ***** válasza:

Ezt tegnap írták itt a gyakorin..


Egészségedre, ha te itt hallgatsz olyanra akinek még aránya sincs az oldalon.


Ajànlom figyelmedbe a különböző mobilos fórumokat is. pl mobilarena...

2012. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ez hatalmas hülyeség.


Amúgy egy ideig én sem szerettem az SE-t, amikor még alig-alig értettem a telefonokhoz, mert az X8 meg egyéb modellek alapján döntöttem, de az új modellek (2011 és újabbak) már ugyanolyan jók, mint a többi gyártó telefonjai.

Sőt, olcsó kategóriában SE az egyértelmű nyertes, 40-60-ig kb csak SE-t szabad venni.

2012. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Értem ha nem teljesen értitek, igazából ezen felül nálam csak az tetézte a bajt, hogy egy ismeősöm X10 Mini Pro-ja tönkrement (töltőcsatlakozó szálai ferdültek, vmi műanyag is kiesett) +még ezek az elbizonytalanító kommentek, úgyhogy szerintem a Nokia 500-ban maradok meg.
2012. márc. 1. 16:53
 10/19 anonim ***** válasza:
Ezt a töltő hibàt is nemrég írták...
2012. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!