Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új generációs telefonok?

Új generációs telefonok?

Figyelt kérdés

Mondanátok pár ilyenféle, új generációs telefont?Amibe 4 magos processzor meg HD-s kijelző van?:)

ÉS ha lehet információkat is róluk!



2012. márc. 1. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A HTC One család?

Sok van most amúgy. mobilarena.hu-n van sok új infó..

2012. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez a sok mag, nem csak paraszt vakítás?Ér valamit?Nem látom, hogy gyorsabb lenne a 2 magosoknál...
2012. márc. 1. 20:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Vmivel gyorsabb de nem sokkal. Nem tudom biztosan de szerintem android nem is támogatja a 4 magot :D
2012. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyértelműen jobb, de az más kérdés, hogy jelenleg még felesleges a 4 mag, csak jobban szívja az akut.

Még játékok szempontjából sem számít az a pár mag, inkább maga a proci felépítése a lényeg.


De hogy mondjuk is egy új telefont: HTC One S.

Nem tudom, hogy 4 magos-e, de nagyon szép és nagyon jó.

2012. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy a 4.0 támogatja a 2 magot, de a 4 magról szó nem volt...:D
2012. márc. 1. 20:48
 6/14 anonim ***** válasza:
2 magos bőven elég mindenre de még az 1 magos is ha elég erős a proci.
2012. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is igy tudom és még a 4 se jött ki szóval elvileg még a 2 magot se támogatja...
2012. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Értem.:D

Itt egy két magos, ami elégé tetszik és az ár/érték arány se rossz... [link]

Szerintetek?:D

2012. márc. 1. 20:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem igen láttam sehol (csak ezen az oldalon amit linkeltél) Én az Iphone 4s és e között gondolkozok :D ha androidos én mindeképpen ezt venném
2012. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hát lehet támogatja a 4 magot, de konkrétan az, hogy parasztvakítás-e, az igaz. csak szimpla hardverháború, ki tud többet. inkább a szoftveres résszel kéne gondolkodni és az optimalizálással. ha már barcelonáról van szó, itt a nokia, aki egy 1 magos processzorból kihoz egy fullHD-s videófelvételt. egy androidos teló 4 maggal is olyan lesz fél év múlva, mint most egy 1 magos. jön majd a 8 magos, és akkor már a 4 magos lassúnak mondják..
2012. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!