Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE skate vagy samsung galaxy...

Molnár ben kérdése:

ZTE skate vagy samsung galaxy ace vagy más telefonok?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen telót vegyek nem túl drágán!
2012. febr. 24. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
ace-t semmiképp sem én SE Live with Walkmant vagy SE Xperia minit vennék ebben a kategóriában
2012. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezek mennyibe kerülnek, de azt tudom, hogy mindkettő szar.

Ami érdemes olcsó kategóriában:

Xperia Mini/Neo/Ray/live, Motorola Defy, HTC Desire, stb.

2012. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az a ZTE se rossz, ha nem akarsz "nyomorogni" kis képernyőnél.
2012. febr. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De, hardveresen rossz.
2012. febr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi ég nem tudom
2012. febr. 25. 11:29
 6/10 anonim ***** válasza:

ZTE Skate és Galaxy Ace-ben is ARMv6-os processzor van, ami már régi, gyenge.

Olyan, mint pl. a Pentium 4.

ARMv7 meg a legújabb, legjobb, mondjuk mint az i3/i5/i7 Ivy Bridge.


Tehát még ha az órajel (MHz) nagyobb is, akkor is gyengébb, sokkal.

És a legolcsóbb ARMv7-es telefon az Xperia Mini, utána meg Neo és egyéb Xperiak, mást nem érdemes venni

2012. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért sántít a hasonlat egy kicsit. Az ARMv6-ot inkább a P3-hoz hasonlítanám, mert teljesítményében is nagyjából ott van. Az egymagos A8 magok vannak kb a P4 szintjén, az A9-es kétmagosok az elmúlt pár év kétmagos procijaihoz lehetne hasonlítani, az új 4 magos A15-ös procikat pedig a Core szériához. A vége persze túlzás, de a P3-P4 hasonlat ebben az esetben reális, mivel multimédiás képességeikben nagyjából ugyanott vannak.
2012. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző:


egyértelmű, hogy még gyengébbek, mint ezek az asztali procik, a hasonlatom csak arra vonatkozott, hogy az ARMv6 egy elég gyenge, öregecske proci, míg az ARMv7 egy modern, jóval erősebb.

2012. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én arra céloztam, hogy ARMv7 és ARMv7 között is van különbség, sőt, egy A8 és egy A15 között szerintem még nagyobb, mint egy ARM11 (ARMv6) és egy A8 között.
2012. febr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az már megint más kérdés, de a kérdező csak ARMv6-os telefonok után érdeklődött, annál bármelyik v7-es teló jobb.
2012. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!