Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3 GS-t szeretne a...

Iphone 3 GS-t szeretne a nővérem postázni Londonból Budapestre. Milyen megbízható futárszolgálatot ismertek? Esetleg adja fel az angol postán?

Figyelt kérdés

Nem szeretném,ha elkeveredne,ezért kérdezem.Személyes tapasztalatokat is várok!Kb. mennyi idő,amíg megérkezne Londonból?

A válaszokat köszönöm!


2012. márc. 2. 00:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
DHL-el ne
2012. márc. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Elkeveredett valamid,vagy mi?Kifejtenéd egy kicsit bővebben?:)

2012. márc. 2. 00:50
 3/33 anonim ***** válasza:
ismerősöm szokott ebay-ről rendelgetni, aztán párszor elkeveredett, ami DHL-el hoztak. Meg olyat is hallottam, hogy eltörött útköben a cucc
2012. márc. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. márc. 2. 01:06
 5/33 anonim ***** válasza:
51%
Iszonyat mennyiségü cuccot hozott már a DHL - soha semmi bajom nem volt velük,ha nem voltam itthon,akkor felhivott a futár és oda hozta,ahová kértem , soha nem volt törött ,sérült csomag és ha kellett , a vámügyintézésben is készségesek voltak(ez a Te esetedben most nem fog kelleni) . Ha be mered vállalni, sima Royal Air Mail a legolcsóbb , igy 5-6 nap alatt ér ide . Ez nem tartalmaz biztositást,viszont ilyennel sem volt gondom még . Ha azt szeretnéd ,hogy 2-3 nap alatt itt legyen,akkor valamelyik futárcég ,kb 3x-os áron van a RAM-hez képest ,viszont a fent emlitett példa miatt a szállitásban rugalmasak.
2012. márc. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Royal maillel nekem volt gondom. Vagyis... A magyar postával.

Ugyebár a magyar királyi posta veszi át ahogy az országba érkezett. Simán kibontották valahol a csomagot és eltünt belőle a cucc. Még egy nyamvadt levelet se voltak képesek írni hogy nem fogják kihozni x,y ok miatt. Nekem kellett rengeteget telefonáljak hogy mégis mi történhetett, és a vége az volt hogy senki nem tud semmit.

Szerintem postával biztos NE!

2012. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindekttőtöknek!

Hát,postával én sem szeretném..A DHL és a GLS futár árait néztem meg.A DHL-nél a legolcsóbb csomag 20000 Ft volt,amit gyorsan el is felejtettem,de itt van rá biztosítás is,ami itt azért elég jó lenne.A GLS az nagyon jó áron, 10 000 Ft-ért szállítja,de itt csak 50 000 Ft-ig van biztosítás,ami nem túl jó.

Nem tudom,hogy mi legyen.Más futárcégeket ismertek,vagy ötletet tudtok adni?

2012. márc. 2. 15:30
 8/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit paráztok a postától. Ha normálisan van csomagolva és normálisan van postázva akkor semmi gond nincs vele. eBayről már elég sok cuccot kaptam postával.
2012. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

ma 07:36


Akkor eddig szerencséd volt. Belehet szívni a DHL-el nagyon. Én nem rendelnék azzal, az biztos.

2012. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Szerintem a GLS lesz a nyerő.Róluk valami tapasztalat?
2012. márc. 2. 18:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!