Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz felkészülni...

Mennyire nehéz felkészülni egy angol középfokú nyelvvizsgára? Euroexam megbízható? Hogyan zajlik a vizsga?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 03:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg., h milyen szinten allsz. Meg kell erte dolgozni. Nezd meg a neten az EURO nyelvvizsga honlapjat. SZtem tanulobarat. En a DExam-re keszitek fel sikeresen diakokat.
2012. jan. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát én náluk kaptam meg a komplex középfokút de harmadszorra mert mindíg az írásbelin buktam el, ilyen 4-5 százalék kellett volna mindig, pedig tanulok már pár éve angolul. Ami nekem nem tetszett hogy külön pénzért lehet megnézni hogy mit rontottál el. Őszinte leszek, ha nem vagy elég összeszedet akkor esélyed sincsen. Nagyon kell tudni mert minden szarra húznak le főleg levélben.
2012. jan. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is euron bukta el. abból a szempontból jó,hogy nagyon sok különböző feladat van, és nem kell 2-3 feladattipusra koncentrálni. rossz,hogy nagyon kevés idő van, én semmit nem gondolkodtam csak írtam mint egy güzü,és épp befejeztem.

bme-t ajánlom. egy szinten van,de szerintem barátságosabb

2012. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább BME-re menj
2016. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!