Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 4 8GB vagy...

Apple iPhone 4 8GB vagy Samsung Galaxy S II?

Figyelt kérdés
Segítsetek PLS!Melyiket vegyem meg? Apple Iphone 4 vagy Samsung Galaxy S II ? Várom a válaszotokat!
2012. márc. 2. 19:10
1 2 3
 11/21 JulesM111 ***** válasza:

Kérdező, akármit is választasz, egyi ksem rossz telefon.

Én Apple fan vagyok, alapból szindnom kellene az SII-t (szidom is), de akkor is azt mondom, egyikkel sem jársz jobban, vagy rosszabbul.

2012. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Bár én 4s vennék az a legjobb :D
2012. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ebbe csak az a jó, h nem 4s-ről szól a kérdés.. Talán csak a játékok miatt járnál jól vele. A többiben jobb az S2. De ha nincs eszed gondolkozni, akkor vegyed nyugodtan azt a...
2012. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mi döntsünk helyetted? És ha azt veszed amit javasolnak és nem tetszik?

Merci vagy BMW? Ez a kérdés kb ugyanez. Lesz aki a Mercit és lesz aki a BMWt ajánlja.

2012. márc. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

én az iphone t ajánlom , mivel 90% osan elégedett vagyok vele , nem lassult be (már fél éve megvan) , 1x nem fagyott le


az a 10% csak azért nincs ott mivel felcseszte az agyam az apple amikor megtudtam , hogy az iOS 5 hez nem kapjuk meg Siri-t , de ez jailbreak el megoldható és 100% os felhasználói élményt tud nyújtani ;)

2012. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

# 14/15.


Köszi BMW 745i van már :) Ok akkor Iphone mellet döntök én is,utána néztem a dolgoknak hát jobban megéri az Iphone.Veszek 2db egy 8GB meg egy 64GB.

2012. márc. 4. 13:15
 17/21 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw


én már csak ezért is az S2-t választanám, de alapból nem jön be az iphone menüje, kinézete.. a többiek már írták, hogy az átlag felhasználónak nem fog feltűnni az a pár mp különbség, de pl nekem fontos, hogy ne törjön össze a telefon az első leejtésnél.

2012. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

[link]


de az egyik ilyet is megpróbálhatnád , de inkább nekem vegyed ne magadnak én ápolgatnám.p

2012. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Minek 2? :) Egy iPhone 16, vagy 32 gb-os teló bőven elég :)
2012. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a leejtős dolgot. Rohadt lutri, hogy mikor törik össze és mikor nem.

Aki meg mérnök vagy technikus az tudja, hogy egy teszt az nem teszt.

2012. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!