Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tegyek alkalmazásokat...

Dauvid kérdése:

Hogyan tegyek alkalmazásokat androidos telefonra?

Figyelt kérdés
Ez az első androidos telefonom(HTC Sensation), és szereték rá alkalmazásokat tenni. Az a problémám, hogy nem találok olyan mappát ahova fel tudnám másolni a fájlokat. Próbáltam már szinte az összes mappába másolni de a telefonon nem jelent meg. Nem tudom, hogy mit és hogyan kéne csinálni, ezért légyszíves segítsetek!
2012. márc. 2. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ÜDV AZ ANDROID VILÁGÁBAN :D


ha van fájlkezelő a telefonban akkor nyitsz egy új mappát az sd-kártyádon és oda pakolhatsz nyugodtan!

Ha nincs fájlkezelőd le kell tölteni eggyet az android marketről:


-WI-Fi vagy mobilinternetre csatlakozol

-megnyitod az "Android Market" alkalmazást (ikon: kicsi android bábu egy bevásárló szatyor a háttérben)

-jobb felső sarokban kis nagyítóra rámész és beírod: "file manager"

(én az "OI fájlkezelő"-t ajánlom mert nagyon egyszerű de van több féle is)


Letöltöd, automatikusan telepíti is és a menüben ott lesz az ikon.


A merketről programokat tudsz szerezni, jó böngészést! :D


Ahoz, hogy a marketet tudd használni be kell jelentkezned a google fiókodba vagy ha nincs csinálnod kell egyet.

2012. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát fájlkezelőt kell letöltenem, ahoz, hogy a számítógépről rárakjam a telefonra a programokat?
2012. márc. 2. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Rá tudod tenni így is csak nem tudod megnézni őket.

NYugodtad nyiss egy új mappát az sd-karidon pakolj bele amit csak akarsz és utánna is meg tudod oldani a fájlkezelő részét. :D

2012. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi az infót :D
2012. márc. 2. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Használd egészséggel. ha van még kérdésed írj privit!

Én is ma vettem a NEO-m X8 után :D

2012. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!