Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Google Chrome mindig legfelü...

A Google Chrome mindig legfelül van, még ha a tálcán másra kattintok is. Miért van ez, és hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Szóval ma délutánig inden rendben volt, de azóra az van, hogy ha nem húzom le a tálcára akkor mindig legfelül van. Akkor vettem észre, amikor a KMplayert nem tudtam nézni, pedig az mindig minden felett volt. De most észrevettem, hogy ha megnyitok bármit, és utána chrome-ot nézem akkor mindig legfelül van. Ha Alt-Tab-ot nyomok, vagy a tálcán kattintok rá más megnyitott progira, akkor érzékeli hogy rákattintottam, de nem csinál semmit. Miért van ez?

Hogy lehetne megoldani?

Köszi előre is a segítséget!


2012. jan. 12. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

" A Google Chrome mindig legfelül van, "


ezt ,amúgy ,hogy kell érteni

2012. jan. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ilyennel még nem találkoztam.Szerintem próbáld meg újrarakni a Chrome-ot.Ha az sem segít akkor a rendszereddel lesz a gond.
2012. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

annyit értek csak alatta, hogy a képernyőn mindig legelől van (mint wordben amikor egymáson lévő objektumokat lehet előrébb meg hátrébb küldeni)

de köszönöm, már nem kell a segítség, egyik infos ismerősöm megoldotta :)

2012. jan. 13. 12:37
 4/4 Matt8814 válasza:
Most épp nekem is hasonló problémám van, szóval leírnád hogyan oldottad meg?
2013. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!