Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tmobilnál mennyibe kerül...

A tmobilnál mennyibe kerül egy micro SIM kártya?

Figyelt kérdés
iPhone- ba kell.
2012. márc. 3. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a t-mobilenál új SIM kártyáért 4.000,- forintot kiszámláztak a következő számlában, úgyhogy inkább ezt ajánlom figyelmedbe:


[link]

2012. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha iPhone-ra volt pénze akkor ez a 4000FT nem fogja földhöz vágni. Úgy tudom, ha náluk vásárolod akkor ingyenesen kicserélik, ha nem akkor 4000FT, ahogy az előző is írja.

De mindenképpen kérdezz rá az ügyfélszolgálaton.

2012. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:DD jajjj, hát én ilyen micro SIM vágóval jól ellenék egy hétig:) maradok a tmobilnál... Kösz a válaszokat.;)
2012. márc. 3. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugytudom ingyen cserélik. Eviszed, elvileg ki kéne cserélni. Legyen veled a telefon + a BLOKK vagy garanciapapir. Valamivel igazolnod kell.

De legrosszabb esetben pár ezer forintot elkérhetnek érte

2012. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!