Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letörlődtek az adatok a micro...

Letörlődtek az adatok a micro sd kártyáról meg lehet menteni valahogy az adatokat?

Figyelt kérdés
van egy xperia x10 mini oksotelefonom és vetunk bele egy 8 Gb-os micro sd kártyát használtam 3 hónapig és akarok megnézni valamit és ottvolt hogy a kártya üres vagy nem érvényes fájlok és még ottvolt hogy formátozam hogy újra tudhassam használni.. de voltak rajta nagyon nagybecsben tartott képek,videók ezeket kéne valahogy megmenteni a válaszokat előre is köszönöm :)

2012. febr. 22. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha még nem formáztad, akkor próbálkozhatsz a GetDataBack nevű programmal.

[link]

2012. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Recuva nevő programot töltsed le.. (a gépedre persze..)
2012. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és hogy tovább ? mikor beteszem a kártyát a telóba nem tudja leolvasni és így nem tudom rácsatlakoztatni a gépemre
2012. márc. 10. 22:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerezz be egy kártyaolvasót a gépedhez.

Aztán Recuva.

2012. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem megy a recuva sem sehogyse akar talalni semmit most mit csinaljak ?? leformátozni meg nem fogom mert nagyon de nagyon értékes képek vannak rajta pls minden segítség jóll jon !!!!
2012. szept. 3. 17:22
 6/9 A kérdező kommentje:
oké most próbáltam a get back datát és sikerult :)
2012. szept. 3. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:

5 és fél hónap szenvedés? Kemény!

:D

Ugye nem véletlenül ajánlottam a GetDataback-ot, én is azzal tudtam visszahozni a fényképeimet!

:)

2012. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jah (: csak nekem tobb mint 2000 kňepem van és csak eggyenként tudom oket visszahozni mert a PRO valtozat 25 ezer forint sajna
2012. szept. 30. 15:16
 9/9 anonim válasza:
Torrentről töltötted volna le! :D
2013. márc. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!