Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent a telefonomon hogy...

Mit jelent a telefonomon hogy repülő üzemmód?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 20:40
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Akkor maradjunk annyiban, hogy ROM függő. Nekem is blade-em van és nem blokkolja a WiFi-t. Ami mondjuk logikus mivel tök más frekvenciatartományban működik. Meg különben, hogy használnád a wifit a gépen?
2012. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
57%

RÉGI telefonoknál a repülő üzemmód kikapcsolta a telefont.

Abban különbözött a sima kikapcsolástól, hogy az ébresztő, meg a szülinap értesítők sem működtek ilyenkor.

2012. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy az első mondja pontosan! Nagyon jó kis találmány, ha azt akarom, h ne zavarjon senki, de zenét hallganék!..
2012. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Kettővel előtti: Na, az mar inkább a "hulla" üzemmód volt!


Repülő üzemmód azért van, hogy a telefonodon a repülőgépet nem zavaró szolgáltatásokat még tudd azért használni: játszani, fotózni, üzenetet szerkeszteni(de nem elküldeni persze) stb.


A repülőgép berendezéseit (egy általánosan elfogadott álláspont szerint) a mindenféle rádiófrekvenciás jelek zavarhatják. Ezért minden rádióforgalmat le kell, hogy tiltson a telefon ilyenkor: GSM 450/1800/1900Mhz, WIFI-t is, de Bluetooth-t is le kéne hogy tiltsa. Hisz ekkor is rádió-adó-vevőként működik a telefon.


Amúgy kíváncsi lennék a valódi műszaki okra a telefonok kikapcsolására repülőn.

2012. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
21%
A telefon vázlatába beírod az utazási célt,elmented..Ráülsz a telefonra,ahogy Ali a szőnyegre,bekapcsolod ezt a módot,és már repülsz is ingyen és bérmentve..:D
2012. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
29%
Azt jelenti ha a repülőgépen utazol nem kell kikapcsolni a telefont hanem elég repülő üzemmódba RAKNI!
2013. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Probléma: repülési üzemmód kikapcsolása után nem működik a mobil netem (ZTE Blade 3). Hogyan tudnám visszaállítani? Rettentően bosszantó és rettentően analfabéta vagyok ehhez :D
2014. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem:

-Kapcsold vissza a repülőből normál módba.

-Engedélyezd az adatkapcsolatot is.

-Indítsd újra a telefonod.

-Ha ez sem elég, akkor telefont leállítani, akkumulátort kivenni, 10 másdoperc után tedd vissza, kapcsold be.

2014. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
A repülőgép üzemmód lekapcsol mindent,aminek az adatforgalomhoz köze van.De a megszokott módon,vagyis a képernyő felső részén levő gyorsindító ikonoknál(vagy a beállításoknál)vissza lehet kapcsolni,amire éppen szükség van,úgy,hogy közben a repülőgép üzemmód bekapcsolva marad,vagyis a készülék nem csatlakozik hálózatra.(Wifi,Bluetooth,mobiladat) Tehát pl.ha Wifit engedélyeznek a repülőn,akkor egyszerűen,a megszokott módon bekapcsolhatjuk.A többi beállítás nem változik,a készülék ezekután is repülőgép üzemmódben lesz.Ugyanez a helyzet a többinél is.
2014. okt. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 McAdam1022 válasza:
53%
Érdekes én repülő üzemmódban is tudok netezni sőt, még letölteni is. Csak annyi a különbség, hogy gyorsabb a telóm, és nem melegszik annyira(Sony Xperia Sp)
2015. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!