Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ra honnan tudok játékok...

IPhone-ra honnan tudok játékokat rakni?

Figyelt kérdés
A héten vettem egy IPhone 3GS-t és honnan tudok rá tölteni játékokat?(Pl fruit ninja,angry birds) ?
2012. márc. 3. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
app store...
2012. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
de ha jailbrake-elve van akkor a fizetős játékokat le tudod szedni a cydia-ról meg az installous-ról,az utobbit javaslom
2012. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Keress rá a neten valahol csak ad rá egy letöltő linket.
2012. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nincs jailbreakelve mivel újjonnan lett véve. Sikerült letöltenem a fruit ninját meg az angry birds-t. Esetleg nem tudjátok hogy a speedx-et le lehet-e tölteni mert azt én nem találtam?
2012. márc. 3. 21:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Elvileg appstoren legtöbb játéknak van 1 ingyenes verziója és 1 full ami általába 200-1000 ft között van Ha jailbreakeled bárhonnan rá tudsz rakni játékot
2012. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem igaz.

A jailbreakkel sem ingyenes minden. Több alkalmazást érsz el, de azok közül is rengeteg fizetős!


Különben sem éri meg jailbreakelni, pláne ha új. Elveszted a garanciát, és ennyit nem ér.


Ja, és ne hallgass az itteni idiótákra, nézegesd a szifont, a iphonehungaryt, és a többi hivatalos iPhone fórumot, mert ott tudnak is segíteni, nem csak hülyeségeket beszélni.

2012. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod jailbreakelni a telefont akkor csak appstoreból tudsz letölteni.

Ha jailbreakeled akkor viszont installousról minden jápék és app ingyenes. Cydián belül vannak nem hivatalos appok amik közül néhány fizetős, viszont ezeknek is megvan a tört változata.

Ha jailbreakeled annyi a rizikó csak hogy ha szervizes lesz a telefon és olyan problémája van hogy szerviz előtt nem tudod restorolni itunesban a telefont akkor ugrik a gari a jailbreak miatt. Viszont ha restoreolod a telefont akkor szoftveresen a telefon olyan lesz mintha akkor vetted volna ki a dobozból, tehát a gari nem ugrik.

2012. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De, akkoris tudjak, hogy jailbreakelted. Betort kijelzovel vittem szervizbe, aminek koze nincs a szoftverhez, es megis megneztek. 10bol 6 ember jailbreakeli. Hidd el, beleneznek.
2012. márc. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy ránéznek hogy jailbreakelt-e. Nem mondtam hogy nem. Viszont a tied jailbreakelve volt aztán betört a kijelzője, nem tudtad restoreolni, bukta.

Viszont ha teszem azt a fényképezője nem fényképez, jailbreakelve van, restoreolod, majd szervizbe viszed akkor hiába néznek akárhova bele, a telefon szoftvere tiszta...

2012. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bukta? Öreg, amihez nem értesz, abba miért pofázol bele?


Mondtam olyat, hogy nem restoráltam?

Harmadik iPhone-om van, nem fél éve foglalkozom a témával. Neked milyen telefonod is van? Ja persze, biztos iPhone! Vajon ha élőben találkoznánk milyen telefonod lenne? Samsung s5230??


Na, ezért kell hivatalos oldalakat nézegetni, nem pedig az okoskodó, semmit tudó, idióta barmokra hallgatni.

2012. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!