Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Körülbelül mennyibe kerül egy vadonatúj érintőpanel egy Samsung S5230-ashoz, ha beviszem a T-mobilba?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy sokan küszködtök az érintőpanel problémával, és hasonlóan én is belecsöppentem ebbe. Hétfőn szervizbe viszem, és szeretném tudni, hogy körülbelül mennyi kiadásra számítsak, vagy hogy egyáltalán érdemes-e megcsináltatnom.

2012. márc. 3. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos egy ilyen dolog elég drága, őszintén pontosan nem tudok árat mondani, de kb. annyi amennyiért már majdnem tudsz új telefont venni.
2012. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ,milyen szinü . Fehér,szürke,fekete vagy pink kb 1500 Ft , La'fleur 4.000 körül ,erre még rájön a beszerelési költség . De miért Tmobilba viszed - hivatalos szervizek a legdrágábbak szoktak lenni.
2012. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hol tudnám máshol megcsináltatni?
2012. márc. 5. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérj árajánlatot a tmobilban is nyugodtan ,de csak van a közeledben kisebb gsm üzlet,ahol szervizelnek is - általában meg tudják csinálni és sok esetben olcsóbban.
2012. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!