Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iphone klón milyen? Mit...

Apple iphone klón milyen? Mit tud? Meddig bírja? Mármint úgy hogy életéig.

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni a samsung s 5230 amatt, egy iphone klónra. Megéri vagy maradjon ez? Mennyi ideig bír élni működni? A wifi jól működnek ezen?

Bármit meghallgatok olyanoktól is akiknek ilyen van, de aki csak véleményt írna az is hajrá.

köszönöm láttam 20000ft ért is már.


2012. márc. 4. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
5 ezret se ér, szemét. Huszonezerért kapsz One Touch-t.
2012. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem érné meg lecserélni , ha nincs pénzed iphone ra akkor vegyél valami olcsóbb androidod /windows phone -t , élni , ha szerencséd van 1 hónapot kibír , és nem javítják , szal nem ajánlatos ilyet venni
2012. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
egy nagy Kki. Ne vegyél olyat.
2012. márc. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minek kell egy klón, ami semmire sem jó?

Magyarázd el nekem kérdező, hogy az ilyenre miért van vevő?

2012. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi de akkor ajánlanátok olyat amire érdemes lenne lecserélni a s 5230 ot max 20000ft és az lenne a jó ha ezt meg beszámítanák. wifi kellene nekem a telefonba amire cserélném köszönöm
2012. márc. 4. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már írtam, One Touch, tegyél hozzá a 20-hoz még egy kicsit. Mást nem szabad venni, mind szemét.
2012. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi majd még át gondolom.
2012. márc. 5. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!