Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon-vásárlás külföldö...

Mobiltelefon-vásárlás külföldön, milyen bonyodalmat okozhat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, értelmes-e a kérdés... A telefont külföldön venném meg, a szolgáltatómnál, meglévő előfizetésre, de itthon használnám. Ugyanaz a helyzet, mint hogyha itthon venném? Vagy van valami különbség, amire készülnöm kell?

2012. márc. 4. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
kifejtenéd kicsit bővebben? Te most hol élsz? Milyen szolgáltatónál vagy? Ha függő telefont veszel külföldön az magyar sim kártyával nem működik. De ettől lehet itthon is használni a külföldi kártyával, roaminggal, ami huzamosabb ideig nem ajánlott, mert drága.
2012. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat!

Nos, Magyarországon élek, T-s vagyok, a telefont pedig Lengyelországban venném meg vagy Montenegróban.

2012. márc. 4. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:

És melyik szolgáltatónál? Semmiképpen e feledd, hogy egyik külföldi T-mobile sem azonos a magyar T-mobile-val. Tehát egy külföldi T-s telefon nem fogadja el a magyar T-s kártyát.

Akkor érdemes, ha az előfizetés ideje alatt nagy részt ott is élnél.

2012. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem azonosak a szolgáltatók? Uhh... ez eszembe se jutott volna. Köszönöm a felvilágosítást, sok fontosat tudtam meg!

Tehát ha itthon használnám a telefont, lényegében semmi esetben sem éri meg külföldön venni, így értettem.

2012. márc. 4. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmibe nem tart függetleníteni, de hogy érvényesíted a garanciát?
2012. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Függetleníteni lehetne, de az előfizetést attól fizetni kell.
2012. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pontosabban ott ugye nincs meglévő előfizetésed, tehát akkor vagy újat kötsz, vagy nem tudom arra mennyire divat a feltöltőkártyás. De akkor inkább függetlent vegyél.

külföldről venni telefont szerintem komplikált, főleg a garancia miatt, nehezen tudnád érvényesíteni.

2012. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosítást!
2012. márc. 5. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!