Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini ilyen...

Samsung Galaxy Mini ilyen hamar merül az aksija? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja vettem egy új Samsung Galaxy Minit- A gondom az, hogy baromi gyorsan merül. Ez azt jelenti, hogy minden nap fel kell töltennem. Egy két alkalmazást használok, és rögtön le is merül. Ez így normális. Tudna valaki segíteni, hogy mi lehet a probléma. Előre is köszi
2012. márc. 5. 17:22
 1/1 anonim válasza:
Nekem is az van és én is naponta töltöm. Okostelefonok hátránya hogy gyorsan merülnek. Azzal tudod tovább életben tartani ha leveszed a fényerőt alacsonyra, kikapcsolod a Gps-t Wifit meg olyan ddolgoat akkor amikor épp nincs rá szükség. Így talán kibír két napot is.
2012. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!