Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A htc hero jó telefon? Nem...

A htc hero jó telefon? Nem megy tönkre hamar? :DD

Figyelt kérdés

2012. márc. 5. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Réééééégi, nagyon nagyon nagyon régi, a 2. androidos telefon, ne vedd meg, ha most akartál venni.
2012. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nekem jó lenne ha nem megy tönkre hamar pl.wifi stb...
2012. márc. 5. 19:46
 3/7 A kérdező kommentje:
am én tudom hogy mi van rajta :DDD
2012. márc. 5. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Mitől menne tönkre. HTC- nem arról híresek, sok más gyártóval ellentétben. Az tény, hogy minden romolhat, és becsúszhat minden gyártónál pár minőségellenőrzésen éppen átcsúszott darab, de ez ritka, kb. minden 20 -50 edik lehet ilyen, csak szerencse kérdése,hogy ne abba húzz bele vételkor, de ez nem gyártó függő. HTC- k megbízhatóak. Nekem is az van, és elégedett vagyok vele.
2012. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
en nagyon szerettem az enyemet 3db is volt egyiknek sem volt soha semmi baja, mondjuk 1-2 honapig voltak meg... de most is htc-m van :)
2012. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ok értem :))de a htc hero jó telefon?? (választ kérnék olyantól akinek már volt a kezében)
2012. márc. 7. 17:43
 7/7 anonim válasza:
mivel 3 db is volt, igen nagyon jo. nem a leg modernrebb de jo.
2012. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!