Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? HTC, Samsung, Nokia? Segítség!

Figyelt kérdés

Ezeket a telefonokat gyűjtöttem össze:

Nokia 500

HTC Rhyme

Samsung Galaxy S

HTC Desire

HTC Wildfire

HTC Sensation

Sony Ericcson Live

Melyik szerintetek a legjobb?

Mennyit számít az a tulajdonsága a telefonnak hogy egymagos vagy kettőmagos a processzor?És melyik a legjobb op.?Android?Azt hallottam hogy a Bada egy nagy szar...

Kérlek segítsetek,megköszönném :)


2012. márc. 5. 17:40
 1/8 anonim válasza:

Én mindenképp a HTC Sensation mellett döntenék, esetleg szóba jöhet s Galaxy S II. Mindenképp Android mellett dönts. A processzor az sokat számít. Vannak lassan már olyan játékok amiknel kell a kétmagos proci , éppen ezért dönts két magos mellett, tehát a galaxy s kilőve. Nekem HTC-m van , pontosabban Desire HD. Az volt a Sensation elődje. Hát mit is mondhatnék, írtó jó telefonok. Minőségi anyagból (Fém és nem nem műanyag mint a samsungnál) készűlnek és nagyon jól összevannak rakva. Az Android mint op. rendszer nagyon jó , vetélytársa egyedül csak az IOS, de ha nem gondolkozol Apple termékben akkor teljesen feleslegesen kezdeném el ecsetelni hogy mit is tud az IOS az Androidhoz képest. Androidnál lényeg az hogy minden programot rátudsz rakni... egyszerű és nagyszerű a használása, testreszabható. Az IOS-nál ezek nem mennek ilyen egyszerűen.


Én mindenképp a Sensation mellett döntenék.

2012. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod :D kedves vagy :)

és HTC Rhyme?Arról valakinek vélemény,please!

2012. márc. 5. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért én a Live is ott van a toppon.Mondjuk kor függő a dizánja miatt.Nekem tetszik(14 vagyok),és annyit tud, mint egy SE mini.
2012. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*én=szerintem :D
2012. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezek köszül sensation-t venném. neked Desire van. 2éves típus de azért még ma is megállja a helyét, bár csak 1 magos. gyorsan lemerül mint mindegyik, de én nagyon szeretem.
2012. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. márc. 6. 10:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Már nem HTC lesz,mert rájöttem hogy az nem magyar menüs.Szerintem valamilyen SE telefont fogom...de hogy melyiket?
2012. márc. 7. 08:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyéni vélemény!HTC top a minőségben de drága.Samsung egy másik kategória de megállja a helyét az is.SE szintén.Nokia Szerintem sokat vesztett az évek során...Az hogy 1-vagy 2 magos a telo az csak annyiban lényeg hogy mit szeretnél...Játékhoz és nagyobb appokhoz a 2 magos jobb mert nem fullad meg.Galaxy S mondjuk megbírkózik a HD játékokkal.Dead Space pl fut rajta simán HD ban.Samsung előnye hogy a Samsung App alkalmazás kínál ingyen olyan játékokat amit pl market fizetősként ad.Kicsit én elfogult vagyok a Samsung iránt mivel nekem olyan teloim vannak de pl havernak HTCje van és az is egy nagyon állat telefon.Mé g ami jo telo az a Google Nexus.Kicsit olvasgass utána vagy keress egy Media Marktot és nyomkodd meg oket :D.Vitás kérdést tettél ki ide mert mindenki másra esküszik de ne az alapján válassz telefont hogy most ki mit mond hanem neked melyik tetszik!A leírtak közül a nokiát kivenném és akkor már igazából a pénztárcádon múlik ugyanis mind jó!
2012. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!