Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes iPhone-t...

Szerintetek érdemes iPhone-t venni? Ha nem milyet vegyek helyett? érveket és ellenérveket

Figyelt kérdés

2012. márc. 5. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen iPhone.Ha például iPhone 4/4S akkor érdemes, de az attól régebbiek nem...
2012. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
75%
Határozottan NEM. Az Apple olyan operációs rendszert használ hozzájuk, ahol még a levegővételért is fizetned kell. Persze okosak és erősek, de nem tudod kihasználni. HA ilyesmit szeretnél venni, én mindenképp az Androidos rendszereket ajánlom figyelmedbe. Persze a szép cuccok itt is fizetősek, de elég sok mindent ingyen is megkapsz már. Magyarországon ez éri meg.
2012. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Érintőképernyősből CSAKIS iPhoneot érdemes venni, hidd el, nekem is az van. Az összes többi érintős az iphone utánzata, amit pl. a samsung művel az már a pofátlanság határa annyira másolják, egy az egyben. Papiron lehet hogy azt lehet mondani hogy x teló jobb, de a valóságban nem, szoftver is toronymagasan a legjobb, és van jailbreak....
2012. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Bármennyien is Samsung ellenes vagyok, azt kell mondanom, hogy várd meg a Galaxy S3 at. Amit olvastam róla, az nagyon tetszett. Reméljük nem így lesz, mint az S2 nél.


Yupiter

2012. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Mindenki azt dícséri amije van, de nekem soha nem kelelne iPhone az is biztos.
2012. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Mert nem értesz hozzá, 5percnél tovább biztos vok benne hogy nem volt a kezedben. Iphonenál csak egy újabb iphone kehet jobb, ez van...
2012. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
galaxy s3? akkor várjuk már meg az iPad 3-at ha már erről van szó. Retina kijelző 8 colon, elvileg 4 magos proci. és ezen nem egy gyatra android fog futni, hanem iOS... mindenféleképp iPhone vagy netán iPod touch 4. gen, nekem olyan van, telefonálásra meg egy ősrégi nokiát használok :) Emellett iOS-ra ott a JB, sőt rengeteg JÓ alkalmazás ingyenes, vagy 1-200 forintos az App storeban.. szerintem nem a világvége az a pár száz forint.
2012. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az iPad-nak mi köze van a Galaxy S3-hoz vagy az iPhone 4S-hez? Amúgy nem igazán éri meg, az iOS tényleg egy elég jó és stabil rendszer, de lényegében mindenért fizetni kell érte. És az iPhone 4S kb annyit tud mint egy Galaxy S2 csak 60 000 Ft-tal drágább. Régebbi iPhone-t meg már nem éri meg venni.
2012. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
és a galaxyban hol van siri? hol van egy stabil, megbízható rendszer? sehol...
2012. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A siri a magyar nyelv támogatása nélkül nem sokat ér itthon. A Galaxy S2-re vagy Nexus-ra optimalizált android ugyan olyan, vagy talán még jobb is mint az iOS és még mindig 60 000 Ft-al olcsóbb! De ha már ennyire belejöttél a fanbojkodásba akkor én is had kérdezzek egyet az iPhone -ban hol van flash player?
2012. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!