Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor One Touch vagy Samsung...

Telenor One Touch vagy Samsung Galaxy Mini lenne a jobb a lent felsoroltakra?

Figyelt kérdés

szeretném játékra, netezésre, zenehallgatásra és néha fényképezésre használni! Ezenkívül arra lennék kíváncsi melyik jobb teló miért? Tapasztalatokat is mondhattok

Előre is thx


2012. márc. 6. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

OneTouch.


Yupiter

2012. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 YourDestiny ***** válasza:
Szia! A OneTouch komolyabb. Sokan úgy lenoname-ezik, miközben nem tudják, hogy egy Galaxy Ace tudású telefonról van szó, fele áron. Én mindenképp lebeszélnélek a Miniről, elég gyenge darab.
2012. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi :) egy kicsit sztem is jobb
2012. márc. 6. 16:39
 4/11 YourDestiny ***** válasza:
Kicsit? Talán még az összehasonlíthatatlan jelző sem lenne túlzás...
2012. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
XDD akk majd azt veszem
2012. márc. 6. 18:00
 6/11 anonim ***** válasza:
nem tudom mért lenne gyenge a mini, nekem semmi bajom vele, kiválóan működik, de ha 1 vélemény alapján akarsz dönteni, akkor mindegy. mindkét mobil jó, bár én a minit ajánlom. nem is tudja, mit ír, mikor azt mondja gyenge a mini, mert 100% hogy még nem próbálta.. valaki azt szereti, valaki az OTt, de semmiképp se a GYK-n kérdezd meg ezt, mert sok tapasztalan is válaszolhat. kérdezd az ismerőseidet, akiknek OTje/minije van.
2012. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
OT tényleg jobb mint a mini de viszont az alkatrész hiánycikk hozzá...
2012. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 YourDestiny ***** válasza:
100%
Ne haragudj Avrilfan44, de nagyon látszik, hogy nem értesz ahhoz, amiről írsz. Ha nem vagy tisztában a hardveres és softveres különbségekkel, nem kéne nekiállni ilyeneket írni.
2012. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam mindkét készüléket és egyértelműen az OT mellé teszem a voksom!
2012. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
YourDestiny nekem kiváló a mini, tudom, miről írok. Megvan a véleményem, és leírom. Ha a minit ajánlom, akkor a minit ajánlom. Neked ez mért baj? -.-
2012. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!