Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg nem lehet csak ugy...

Tényleg nem lehet csak ugy megszüntetni az előfizetésem egynappal (vagy akár 2-3 nappal) a szerződés után?

Figyelt kérdés

Csináltam magamnak egy előfizetést a Telenornál március 5.-én, majd este rájöttem hogy amit csináltattam, az nekem nem a legjobb, sőt. Majd másnap bementem és megprobáltam megváltoztatni, de azt mondják, hogy nem lehet, csak az nap lehetett volna még. Mi az hogy nem lehet csak ugy elállni, itt nincs ilyen hogy "x" nap lemondási idő? Ezt sehogy sem lehet megoldani?


Köszi a válaszokat!



2012. márc. 6. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

De meglehet oldani, ha kifizeted a szerződésben szereplő kötbért és járulékos költségeket ami kb.80-150 000 ft között mozog .

Egyébként valóban nincs elállási idő meghatározva,amint aláírtad a szerződést azt egyúttal elfogadtad és érvényesítetted. Máskor aláírás előtt tanulmányozd át mit is fogadsz el így nem érnek majd meglepetések!

2012. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!