Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPod Touch vagy Sony Ericsson...

IPod Touch vagy Sony Ericsson Xperia Ray?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy melyik készülék lenne a jobb választás.

Ár most nem lényeges, hogy valamivel a másik drágább. Ha IPod Touch-t veszek, telefonálni a másik telefonomon tudnék, szóval játékra, és egyéb dolgokra melyik lenne a jobb?

IPod jobban bejön, viszont ott a jailbrakeelés, meg ilyesmik elég nehézkes dolgok, Ray-en viszont torrent oldalakról, vagy bárhonnan tudok tölteni fizetős játékot rá.

Viszont IPodon élvezhetőbb játszani, szóval fogalmam sincs, hogy melyiket válasszam. Esetleg akinek van a két készülék közül valamelyik, leírhatná róla a véleményét.

Köszönöm a válaszokat.


2012. márc. 6. 17:22
1 2
 1/17 Darkkingdom ***** válasza:
45%
Én csak azt nem értem hogy ha játszani kell akkor miért nem veszel egy új sony psp-t?
2012. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Ha mindenképp Apple cuccra vágysz, akkor vegyél egy 3GS-t használtan, vagy gyűjts még egy kicsit és egy 4-et.


Az ipod touch-ot én felesleges pénzkidobásnak tartom.

2012. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%

iPod Touch 4 8 gigás legolcsóbban legálisan újonnan: 60k

PS Vita Wifi legolcsóbban legálisan újonnan: 65k


A két készülék tudása egy hasonlattal szemléltetve:

PS Vita olyan, mint egy NASA szuperszámítógép, iPod Touch meg egy használt, lerobbant Pentium 4.

Kis túlzással.

Telefonálni meg egyikkel sem lehet.

2012. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
50%

Írta a kérdező hogy telefonálásra ott van a másik telefonja. Az az igazság, hogy kb. ugyan azt tudja az iPod mint az iPhone(telefonáláson kívül ügye..)

Szerintem az iPod jobban megérné, nem csak játszani lehet vele, pl lehet netezni, stb. Itt meg tudod nézni miket tud még: [link]

2012. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a PS Vita 1000-szer jobb lenne.
2012. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

ma 17:40


Nem ugyanazt tudja. Van még jópár különbség. Mondjuk nem tudom hányadik generációról beszélünk

2012. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

PS Vita kilőve, ezen a két eszközön filózok.

Lehet hülye vagyok, hogy nem azt veszek, de annyira nem jön be.

2012. márc. 6. 17:42
 8/17 A kérdező kommentje:
A legújabb generációról. [link]
2012. márc. 6. 17:45
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

De 8 giga tárhely túl kevés. Már a zenéid és videóid is befogják telíteni, játékok úgy nem fognak ráférni. Egy normális játék 1 gigát foglal rá kb.


Am különbségek az ipone 4 és i touch 4 között:


touchban nincs IPS panel, csak 3 megás kamerája van, nincs benne GPS, csak 256 mega ramja van, silányabbak az adatkommunikációs képességei


A zenei hangminősége is silány egy normális zenelejátszó+füles kombóhoz képest. Aztán a kijelzője is túl kicsi szerintem filmnézéshez (nekem játékhoz is)

A Vitához képest meg főleg.

2012. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Plussz a 8gigából csak 6,9-et fogsz látni, tehát igazából 7gigás...
2012. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!