Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPod Touch vagy Sony Ericsson...

IPod Touch vagy Sony Ericsson Xperia Ray?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy melyik készülék lenne a jobb választás.

Ár most nem lényeges, hogy valamivel a másik drágább. Ha IPod Touch-t veszek, telefonálni a másik telefonomon tudnék, szóval játékra, és egyéb dolgokra melyik lenne a jobb?

IPod jobban bejön, viszont ott a jailbrakeelés, meg ilyesmik elég nehézkes dolgok, Ray-en viszont torrent oldalakról, vagy bárhonnan tudok tölteni fizetős játékot rá.

Viszont IPodon élvezhetőbb játszani, szóval fogalmam sincs, hogy melyiket válasszam. Esetleg akinek van a két készülék közül valamelyik, leírhatná róla a véleményét.

Köszönöm a válaszokat.


2012. márc. 6. 17:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Zenére nem nagyon kellene. 7 giga, vagy 8 most mindegy, ahogy elnéztem amit töltöttem más IPhone-ján egy Angry Birds, vagy egy Fruit Ninja, Where is my Water 30-40-50 megát foglalt. Egy komolyabb játék, mint a Driver volt 500 mega azt hiszem. Szerintem bőven elég tárhely.

Köszönöm az eddigi válaszaid.

2012. márc. 6. 18:17
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8gigás 3GS-em volt régen és csak a zenéimtől betelt a tárhelye...
2012. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
Az Angry Birds az lutri. Fél óra alatt meg fogod unni és jobb játékokat akarsz. A legjobbak meg tényleg 1 gigásak/ vagy afelettiek
2012. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nekem nincs bajom vele, jó kis játék(ok).

Na, de ha például neked kéne választani a kettő közül, melyiket hoznád el?


Másik kérdés, mivel ahogy mondtad, voltál, vagy vagy IPhone tulajdonos, ha tudod, elmondanád, hogy például egy fizetős alkalmazást hogyan tudok megvenni? Bankszámlaszám kell? Vagy valami könnyebb úton is elintézhető?

2012. márc. 6. 20:34
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

a bankkártya számodat kell megadni


De jailbreak-el és az installous-al kilehet játszani

2012. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közül én a Ray-t venném (ha csak ezek közül lehet választani) mert mondom, hogy pénzkidobásnak tartom az itouchot.
2012. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
És ez a jailbrakeelés megéri, nem kockázatos dolog?
2012. márc. 7. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!