Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A zte skate mennyivel "szarabb...

Aaaasssd kérdése:

A zte skate mennyivel "szarabb" mint a galaxy ace? Lassabb? vagy mi?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem értem mert ismerősömnek zte skate-je van, tesómnak meg galaxy ace-e és mind a kettő ugyan úgy működik. ha azt írjátok hogy "szarabb" akkor légyszives magyarázzátok meg hogy miért, mert lassan muszáj vennem egy másik telefont mert az enyém már elég gagyi..:)
2012. márc. 6. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
az ace alapból 1 túlárazott szar nem tudom hogy gyorsabb e mitn a skate de tuti nem éri meg az árát :D
2012. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb uyganaz, mindkettőbe 800 MHz-es gyenge fos proci van, gondolom Adreno 200 GPU ami szintén semmit sem ér, 500 mega körüli ram.

Mindkettő szar, csak a ZTE Skate szarul optimalizált, már a menüben is akadozik, Ace-nél ez nem tudom hogy van.


40 rongyért Xperia Mini-t vagy Live-ot szabad csak venni, 50-60-ért meg Xperia Neo-t vagy Ray-t.

2012. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hardveresen egyforma mindkettő, a Skate-nek nagyobb a felbontása, az Ace meg úgy szar, ahogy van. Live-ot vegyél 36-ért.
2012. márc. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is javasolnám a LIVE-ot vagy Miniket(sima vagy pro)
2012. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
latom ezen az oldalon mindeki SE parti. en is ezek kozul akarok venni egyett, de meg nem tudom mit tegyek... lehet skate lesz a dologbol.
2012. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem se párti mindenki de ha egyszerűen az a legjobb mit mondjanak?? skate és az ace is szar proci van nem meggy rajta semmi komoly és még drága is az ace. a skate max azért jó mert nagy a kijelzője de akkor inkább veszek kisebbet de gyorsabbat vagy vmi felső kategóriás telefont azoknak nagy a képernyőjük
2012. ápr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tehát ha megkérdezném, hogy 200 millióból milyen kocsit vegyek, és mindenki Ferrari-t vagy Lamborghini-t mondana, akkor mindenki egy elfogult kis p.cs?

Vagy inkább azért mondják, mert nincs nála jobb annyi pénzért?

2012. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!