Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel jobb egy iPhone 4s...

Mennyivel jobb egy iPhone 4s mint egy sima 4?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja, hogy sokkal, más meg azt, hogy szinte egyáltalán nem, csak siri meg jobb fotók, kicsit gyorsabb. Csakmert ha annyival nem jobb (már pedig nem hinném, hogy jobb lenne), akkor inkább a 4-et veszem meg jóval olcsóbban.
2012. jan. 15. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
2 magos processzor, 8 mp-es kamera.(4-be 5) Meg van siri.(ami nem túl fontos) Körülbelül ennyi. javítottak még a térerő problémán is.
2012. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobbnak csak jobb, már a 2 mag miatt is. Valamivel erősebb lett, de a játékok ugyanúgy mennek a 4-en is. Szóval, szerintem felesleges, mert én 1 iPhone-t max játékra használnám..
2012. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

hát... a 8mp-es kamera egy rakás kaki... a nokia 6700-m 5mp-es kamerája ezerszer szebb képeket készített.

a térerőm meg össze-vissza ugrál :(


ennyi pénért ez hatalmas csalódás nekem...

2012. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

utolsó vagyok. 4s-em van, de nem sokáig, mert nem jött be.

még 50 ezerért elfogadnám ezeket a hibákat, de ennyiért...

2012. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 4s-em van.barátnőmnek sima 4-e.tapadztalatból mondom hogy gyorsabb meg k*rva jó képeket csinál! Bár a kijelző feletti kamcsija csak akkor tökéletes ha megfelelőek a fényviszonyok.meg ugye itt a Siri,ezt akkor tudod igazán kihasználni ha van nyelvtudásod.az iCluidhoz nem tudok mit fűzni mert nem használom.annyi a hátránya a 4-hez képest h nem tudod kikapcsolni a 3G-t. De a legjobb telefon ami a kezembe volt!!!imádom!!!a fake-ekre meg ne hallgass;)
2012. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!