Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolatlan Androidos telefonr...

Rootolatlan Androidos telefonra tudok telepíteni nem eredeti alkalmazást, ami megtalálható az Android Market (Google Play) -en?

Figyelt kérdés

Mivel van egy kettő alkalmazás ami tetszik, de fizetős és nem szeretnék fizetni...

A híres ingyenes webáruházból letöltöttem a telepítőfájlt és fel is töltöttem a telefonom SD kártyájára, már csak telepíteni kellene, de hallottam olyat, hogy a rootolatlan telefonokon a Google ellenőrzi a telepített alkalmazásokat és ha olyat talál amit nem vettünk meg, akkor kitilt a Marketből. Ez mennyire igaz? Vagy csak annyiból lesz nekem rosszabb, hogy nem kapok rá automatikus frissítéseket?


2012. márc. 7. 17:04
 1/3 anonim válasza:
Ha fizetős appet leszedsz ingyen akkor nincs semmi... csak nem tudod marketen(Gugli pléjen) frissíteni: D Engem se tiltott le pedig fél évig rootatlan telefonnal szedtem le százával az ilyen progikatxD
2012. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ellenöriz a google semmit, nem kell rootolni a telót hozzá . Root csak akkor kell,ha superuser felhasználói jogosultságokat kér a program (pl. a proxy kliensek ).
2012. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem felajánlotta a frissítést is, de nem mertem leszedni hozzájuk (főleg, mivel a PowerAMP régi verziói sokkal jobbak voltak). A Playnél már lehet, hogy más lesz a helyzet, elvileg önkényesen letörölhetik a nekik nem tetsző tartalmakat a telefonodról.
2012. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!