Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Muszáj nyitni a bootloadert...

Muszáj nyitni a bootloadert ahhoz hogy főzött kernelt rakjak fel? (x8)

Figyelt kérdés

Alfs kernelt szeretnék rá rakni. És valaki lécci linkeljen be egyet ami jó a következő ROM-hoz: [link]

Ezen az oldalon ezt a nevű romot szeretném felrakni: 7.[ROM]SensationDroid_v13.S (2011/11/29)

Valaki használja ezt esetleg? Mi a véleményetek róla?



2012. márc. 7. 17:40
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és a kernelt a rom telepítése előtt vagy után kell felrakni?
2012. márc. 7. 17:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kernelt szeretnél cserélni,akkor nyitni kell a bootloadert.11W28 felett ne nyisd,mert akkor nagy az esélye,hogy elrontod a telefont,de 11W28 alatt is kockázatos.
2012. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni hogy én már függetlenül vettem a telómat. attól még lehet nyitni a bootloadert?
2012. márc. 7. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól még ugyanolyan kockázatos.
2012. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

más forrásból 11W32 felett nem szabad, de a 11W28 és az alattiakat lehet. Nem kockázatos ha pontos leírás alapján csinálod. Ha visszazárod a bootloadert csak gyári kernellel tedd meg, különben megsül a telefon processzora!

egyébként nekem 11W48-as teló, szóval nekem ez lehetetlen :(

2013. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!