Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X8-ra GingerDX romot raktam,...

X8-ra GingerDX romot raktam, a képernyőm elég friss hogy menjen vele a dualtouch, a kernelt nem engedi frissíteni ezért nem megy rajta (feltehetőleg). Milyen módszert próbálhatnék ki hogy mégis sikerüljön kernelt frissíteni/másikat rakni rá?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Kell hogy legyen rajta dualtouch, gyári kernellel is, de nemhiszem, hogy egy főzött rom-ban ez a legfontosabb funkció. Próbáld újra rakni, esetleg full wipe. Biztos, hogy nem kerneles gondjai vannak.


De ha nem hiszel nekem, akkor a seria.hu-n fenn van a bootloader kinyitása. Ha az megvan szedd le és telepítsd a flashtoolt és töltsd le a romot. A flashtool mappájába lesz egy firewares almappa, abba másold bele a kernelt. Flesstúl elindít kiválasztod a flash gombot, loader.sin helyett kernel.sin, kiválasztod a kernelt a tallózásnál, egyébként valószínű felkínálja. Rámész, hogy fless. Telefon kikapcs, adatkábellel feldugod úgy, hogy folyamatosan nyomva tartod a vissza gombot. Elvileg így működik.

2012. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
flashtool után ne a romot, hanem a kernelt töltsd le.
2012. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt a programot próbáltam, csak nem jöttem rá teljesen hogy kell használni, köszi! megpróbálom így is.
2012. jan. 7. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
bootloader ki van nyitva?
2012. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
W33 és azelőttit nem lehet kinyitni!
2012. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!