Miért csinálja?

Figyelt kérdés
adott egy sony ericsson xperia x10 mini pro mobiltelefon, és az a baj vele hogy amikor lezárom a telefont, és egy olyan félperc után elkezd világitani a telefon kijelzöje, de továbra is le van zárva, azt szeretném meg kérdezni hogy miért van ez?

2012. márc. 8. 14:24
 1/4 sd man válasza:
azért h nehogy othonfelejcsd :D am nemtom barátomnak is van de neki nem szokot ilyet csinàlni szal lehet h meg kéne nézetni a szervízben
2012. márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez volt a problémám, pedig nekem MiniCM7 2.2.0 rom 2.3.7 android verzió, 2.6.29.6-nAa-11 kernel van fönt a Sony x8 telefonon, ami fényévekkel jobb mint a gyári rendszer. Legalább egy hete csinálja a képernyő véletlenszerű bekapcsolását, volt már olyan, hogy 1 perc alatt háromszor bekapcsolt. A megoldás: KAPCSOLD KI AZ AUTOMATIKUS FÉNYERŐT.(Mivel ezek szerint nem szoftveres hiba, valószínű a fényérzékelő hibája okozza a problémát.) Mióta kikapcsoltam az automatikus fényérzékelést, "megjavult" az x8.
2012. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
keresgéltem az automatikus fényerőt de nem találtam a beállitásokban sehol :/
2012. ápr. 1. 11:46
 4/4 anonim válasza:
nem tudom én nem találtam a beálításoknál az automata fényerőt
2012. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!