Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy programot felteszek a...

Ha egy programot felteszek a telomra, és az átállit dolgokat rajta, akkor azt vissza tudom utána állitani alapra, mintha nem csináltam volna semmit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

üdv!


Van egy Nokia C5-03-asom, és azt szeretném kicsit feldobni, a [link] oldalon láttam pár jo kis alkalmazást meg pár dolgot amit feltennék, de nem tudom hogy ezek milyen hatással lennének a telomra, mármint elszurhatok e valamit rajta ugy hogy utánna már ne tudjam használni? Meg meg lehet oldani ha felraktam valamit, és esetleg valami hiba jönne be, akkor azt le tudjam szedni és mindent visszaállitani akár alapra?


köszi a váélaszokat!



2012. márc. 8. 19:00
 1/2 A kérdező kommentje:

mint például, ha én feltenném a Flip clock( [link] programot, nem eshet e meg hogy valami zavar támad a rendszerben és mondjuk nem irja ki az időt ez után, sehogy sem?

És ha ez bekövetkezne, akkor ezt valahogy vissza lehet e csinálni?

2012. márc. 8. 19:05
 2/2 A kérdező kommentje:

ja és még egy, a főképernyő témáját hogyan tudom megváltoztatni, mint pl csak a névjegyek maradjanak illetve a hivatkozások, mert az email értesitőt kitudtam nyomni hogy ne mutassa a képernyő közepén, de a wlan-os szöveget nem tudom kinyomni, erre nincs valami megoldás? vagy ilyet nem lehet letölteni, amitől mondjuk mindent meglehet változtatni, helyileg, mint hogy az időt fentről letenni, meg ilyesmi?


Köszi

2012. márc. 8. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!