Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit szóltok hogy a Sony...

Mit szóltok hogy a Sony Ericsson mostmár csak Sony lesz?

Figyelt kérdés
Nem lesz több sony ericsson,mostmár Sony lesz.Már vannak is:Sony S,Sony U,Sony P
2012. márc. 9. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Az Ericsson emberei is a sonynál fognak dolgozni tehát remélem megtartják a SE hírnevét akár Sony néven is.
2012. márc. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy mondani szokás: Így múlik el a világ dicsősége! (Legalábbis az Ericsson számára...)
2012. márc. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen. Az Ericsson dolgozói átmennek a Sony hoz.

De én nagyon fogom sajnálni azt a gyönyörű Sony Ericsson jelet.


Yupiter

2012. márc. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az új design sem tetszik, 18 év alatt egy t10-es Ericssonom volt és 5 Sony Ericssonom már nagyon megszoktam és úgy érzem nem lesz a régi :(
2012. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1:

Én meg remélem nem tartják meg a "hírnevet", hanem végre megpróbálnak a parasztvakítás helyett a minőségre törekedni...

2012. márc. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

@23:39

Hol éltél az elmúlt fél évben? :D Pontosan ez történt.

2012. márc. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez már 5-6 éve is elég nyílvánvaló volt hogy inkább a márka "Sony" részére építenek mint az "Ericsonra", ez csak amolyan jelképes döntés, az utolsó tőrdöfés. Annak ellenére hogy én nem tulajdonítanék neki túl nagy jelentőséget, mert sokszor eddig is csak le-Sonyztam a telefonjaikat, azért ez a döntés mutatja hogy ma már a mobiltelefonoknál sem a telekommunikáción van a hangsúly, hanem a szórakoztatáson.
2012. márc. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég régi hír már, sokszor ki lett beszélve, nem tudom miért kell még mindig erről beszélni.


Amúgy csak jobb lehet, mert eddig minden kis szarnak át kellett mennie a Sony-n és az Ericsson-on is, így lassabban tudtak frissítéseket kiadni, új készülékeket csinálni, stb.

2012. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!